Reklama

Krooom to marka, która postawiła na ekologię tworząc innowacyjne, stylowe i funkcjonalne produkty dla dzieci. Oryginalne zabawki, oraz produkty do przechowywania i dekoracji dziecięcych pokoi wykonane zostały z kartonu z recyklingu i pomalowane bajecznymi kolorami. Każdy szczegół został pięknie dopracowany i doskonale dopasowany a całość polakierowana i wodoodporna co sprawia, że nie są to zabawki na raz.

Arka Noego

 

 

Arka Noego Krooom zachwyca swoim wyglądem a także jakością wykonania. Ten duży tekturowy domek zapewni wiele godzin kreatywnej zabawy. W zestawie znajdują się również zwierzątka - idealnie nadaje się na prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Domek Melrose

Duży kolorowy dwupiętrowy domek dla lalek z tektury Krooom z poddaszem. W pełni wyposażony z uroczymi mebelkami wykonany z wodoodpornej tektury. Wygląda wprost bajecznie! Zachwyca kolorystyką i doskonałą jakością wykonania.

Zamek rycerski

Duży, ekologiczny zamek rycerski Krooom wykonany jest z wodoopornego kartonu. Do zamku dołączona jest mata do zabawy oraz akcesoria widoczne na zdjęciach. W tym kolorowym zamku spełnią się marzenia niejednego dzielnego rycerza.

Pałac wróżek

Piękny pałac wróżek Krooom wraz z matą i akcesoriami do zabawy będzie idealny dla małej księżniczki. Zapakowany w eleganckie pudełko idealnie nadaje się na prezen

Pudełka

 

Zestaw dwóch zabawnych pudełek z wizerunkiem sowy i koguta do przechowywania różnych różności. Pudełka krooom wykonane są z eko-tektury, wodoopornego kartonu,  ściany pudełek są zmywalne. Zabawne wizerunki zwierzątek z pudełek, rozbawią Twojego malucha, dodadzą uroku jego pokojowi a także pomogą w nauce o utrzymywaniu porządku.

Krooomersi

Figurki z tektury marki Krooom są całkowicie zmywalne. To pomysłowe zabawki z tektury, dzięki którym, możliwości zabawy są nieograniczone. Wzbogacą każdy domek dla lalek i nie tylko.

Producent: KROOOM

 


 

Gdzie kupić

trendysmyk od: 58