Reklama

Jest to fantastyczna, wciągająca i wkrótce ukochana opowieść o psie, kundelku – Syfonie. Oto pierwsza z ksiąg. Każda dotyczy innego etapu w życiu bohatera. Syfon zaprasza do swego świata poprzez prawdę, autentyczność i szczerość. Gdzie w niewymuszony, a przede wszystkim zabawny sposób opowiada o sobie, swoich uczuciach, przyjaciołach i przygodach, posługując się wyjątkowym językiem, zwłaszcza charakterystycznymi powiedzonkami. Pojawiające się w tekście trudniejsze wyrazy są wytłumaczone przez dzieci. Tym samym czytelnicy mają poczucie współtworzenia i przynależności do świata bohatera.
Dzieci znajdą w powieści wsparcie w postaci drogowskazów, w często trudnym i niejasnym dla nich świecie uczuć. Jest to powieść edukacyjna dla dzieci w wieku od lat 5 do 11/12 oraz dla ich rodziców. Dla dziecka w każdym z nas.

 

SYFON – PIES taki jak Ty! 1

To historia dla wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi prostych, na czasem trudne i bolesne tematy.
Książka składa się z 11 rozdziałów. Każdy z nich jest poświęcony jednemu wiodącemu uczuciu. Zatem obok psa, bohaterem jest sfera emocji. Opisana bezpośrednio poprzez przeżycia Syfona na przykład: odpowiedzialność, strach, wstyd czy sprzeczność uczuć. Narratorem książki jest właśnie pies, który klarownie opowiada o nich czytelnikowi (czasami zwracając się bezpośrednio do niego), tym samym pragnąc się upewnić, że nie jest sam ze swoimi wątpliwościami.  

Konkurs  Poznaj i pokochaj Syfona
Chcesz poznać wyjątkowego bohatera książki o Syfonie. Chcesz razem z nim przeżywać wspólne przygody, pośmiać się i wspólnie pobawić?
Weź udział w kolorowym konkursie i wygraj wspaniałe nagrody książkowe.    

 

Zadania konkursowe:
Jak myślisz, kim jest Syfon?
- smokiem
- psem
- koniem
Albo
Narysuj swojego psa lub Twojego wymarzonego psa i prześlij rysunek do redakcji na adres….
Najładniejsze prace nagrodzimy 10 książkami pani Iwony Kamińskiej.

Gdzie kupić

Motyle Książkowe od: 29,90