Reklama

Dado, JawBones, Klocki Reptangles, Klocki Hexactly, Q-BA Maze.

Sześciokąt to kształt plastra miodu, to kształt w który wpisany jest każdy płatek śniegu, z którego zbudowana jest skorupa żółwia. Wszystko zaczęło się od sześciokąta. Kto to wiedział, że geometria może być tak piękna?

 

klocki konstrukcyjne 1

Drewniane klocki HexActly, których podstawowym elementem jest sześciokąt, zadziwiają możliwościami tworzenia idealnie dopasowanych konstrukcji na płaszczyźnie i w przestrzeni. Małe dziecko, dzięki równym kątom klocka i odpowiedniej grubości elementów stworzy kolorowe kształty, a starsze przestrzenne figury. Klocki dzięki kombinacji połączonych ze sobą sześciokątów wymagają od dziecka planowania, kalkulowania, przemyślenia konstrukcji geometrycznie i kolorystycznie.  Maluch rozwija umiejętności, których nie daje zabawa żadnymi inny klockami.

 

Podstawowym elementem drewnianych klocków HexActly jest pojedynczy sześciokąt. Kolorowe klocki zawierają  zestaw 24 elementów w pięciu różnych kombinacjach połączonych ze sobą sześciokątów: pojedynczy sześciokąt; dwa, trzy, cztery połączone ze sobą sześciokąty w sposób liniowy i trzy sześciokąty połączone w sposób nieliniowy.

Korzyści zabawy HexActly to nie tylko zabawa pięknie wykonami klockami, które można układać na nieskończenie wiele sposobów, to przede wszystkim rozwijanie wyobraźni dziecka,  inteligencji wizualno – przestrzennej oraz matematyczno – logicznej. Załączony do opakowanie kolorowy przewodnik z 20 schematami od prostych konstrukcji, poprzez skomplikowane struktury, pomoże w sprawdzeniu i rozwijaniu umiejętności dziecka.

Klocki Żółwiki Reptangles
Duże korporacje przyzwyczaiły nas, że klocek to dwa prostokąty, które się ze sobą łączy, ale nic bardziej mylnego - nawet mały żółwik może być pojedynczym klockiem. Dwa spotkane ze sobą żółwiki połączysz na ponad 100 różnych sposobów! Ileż to możliwości niezwykłej zabawy!

 

klocki konstrukcyjne 2

Klocki Żółwiki to zupełnie inny poziom zabawki konstrukcyjnej, przeznaczonej dla ciekawskich, odkrywczych, twórczych małych i dużych budowniczych. Żadne inne klocki nie rozwiną tak wyobraźni, jak wielokrotnie nagradzane Żółwiki. Dzięki kształtowi kolorowych elementów zabawka przyciąga dziecko, które zaczyna od połączenia dwóch małych żółwików, i prowadzi do niezwykłej zabawy na najwyższym poziomie kreatywności.

 

Reptangles to niezwykle innowacyjne klocki. Idealnie dopracowana geometria kształtu pojedynczego żółwia sprawia, że klocki mają nowatorski wygląd i niezliczone możliwości łączenia. Dzieci szybko rozwijają swoje umiejętności, początkowo budując proste wielościany, z czasem przechodząc do bardzo złożonych konstrukcji. Poprzez zabawę, maluchy mniejsze i większe rozwijają wyobraźnię, zdolności matematyczne, logicznego myślenia. Tysiące możliwości rozwija wpływają pozytywnie na rozwój kreatywnego myślenie i naturalną naturalnej ciekawość ciekawości dziecka.

Piękne, wytrzymałe opakowanie zawiera 24 kolorowe żółwie, stworzone z najwyższej jakości plastiku oraz kolorowy przewodnik pokazujący możliwości łączenia elementów i propozycje ponad 80 układanek. Klocki przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 roku życia, ale i maluchy nim zaczną tworzyć skomplikowane budowle zaprzyjaźnią się z małymi żółwiami, segregując je, układając w grupy i wierzewieże.

Klocki Jawbones to nowy system budowy różnorodnych konstrukcji z klocków, gratka dla małego konstruktora. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym elementom, możliwości tworzenia unikalnych konstrukcji ograniczone są tylko przez wyobraźnię młodego inżyniera.
Pochodzące z USA, klocki Jawbones przeznaczone są dla dzieci powyżej 5. lat, które lubią budować i konstruować. Klocki wymagają od dziecka zaangażowania wyobraźni oraz uczą planowania i konstrukcyjnego myślenia.

 

klocki konstrukcyjne

Jawbones zapakowane są w praktyczny, plastikowy słoik, dzięki czemu mały konstruktor będzie mógł utrzymać porządek lub z łatwością zabrać ze sobą klocki w podróż. 100 elementowy zestaw zawiera 7 rodzajów klocków, między innymi łączniki, koła, mechanizmy zapadkowe, połączenia obrotowe, zaciski, przeguby. Do opakowania dołączona jest instrukcja obsługi z kolorowymi zdjęciami elementów i sposobami ich łączenia oraz ponad 10 przykładowych konstrukcji.

 

100. elementowy zestaw klocków Jawbones będzie dla kreatywnego malucha narzędziem do tworzenia zarówno prostych, ale ijak też bardzo skomplikowanych konstrukcji. Klocki Jawbones otrzymały prestiżowe nagrody, takie jak: Parents Choice Award, 2008 Creative Child Magazine Seal of Excellence Aword, 2010 Top Toy of the Year Award, National Parenting Publication Award, Dr. Toy – Best Picks Winner oraz najwyższą ocenę Canadian Toy Testing Council.Podaruj swojemu dziecku klocki Jawbones i zobacz gdzie poprowadzi ich wyobraźnia.

 

klocki konstrukcyjne 3

Labirynt dla kulek Q-Ba-Maze to unikalny system kolorowych przezroczystych sześcianów, które połączone ze sobą tworzą labirynt. Czym się różni Q-Ba-Maze od innych labiryntów? Są to klocki zrobione z trwałego poliwęglanu, z których dziecko może zbudować robota, dinozaura, rybę jednocześnie tworząc zjazd dla kulek. Mały i duży architekt będzie planował i konstruował niezliczone budowle, aby potem patrzeć z szeroko otwartymi oczami, jak 14 metalowych kuleczek podróżuje różnymi trasami labiryntu. Niezwykły pokaz prawdopodobieństwa, fizyki oraz sztuki w jednym!

Klocki Q-Ba-Maze to prosty system konstrukcji, dzieci nawet te najbardziej niecierpliwe  łatwo połączą ze sobą przezroczyste kostki, budując labirynt dla kulek. Starsze dzieci stworzą przemyślane konstrukcje, tak aby kulki toczyły się przemyślanymi zaplanowanymi przez nie drogami. Możliwości tworzenia labiryntów jest nieskończenie wiele.

Labirynty dla kulek Q-Ba-Maze to wielokrotnie nagradzany produkt, ogłoszony jednym z najfajniejszych gadżetów 2012 roku Targów Zabawek odbywających się w Nowym Jorku.  Zestaw zawiera 50 elementów, 36 kostek oraz 14 metalowych kulek. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Ze względu na wielkość małych kuleczek produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia (. rRyzyko udławienia się).