Reklama

Zabawka edukacyjna, która jest również koszulką przeznaczoną do noszenia przez rodziców, ale służącą do zabawy dziecku, do pierwszego roku życia. Przeznaczone są do użytku domowego. Przyświeca im idea rozwoju poprzez zabawę z czynnym udziałem rodzica, tak aby dziecko czuło jego bliskość.

 

Na koszulkę naszyte są aplikacje z materiałów o różnej fakturze. Swoimi kolorami zachęcają dziecko do zabawy, a ono odkrywa (dotykając jednocześnie rodzica), że niektóre z nich są gładkie, inne szorstkie lub włochate....
Koszulki są tematyczne, co ułatwia dorosłym komunikację z dzieckiem - mówiąc do dziecka, mogą oni nawiązywać do postaci i przedmiotów znajdujących się na koszulce. Koszulka edukacyjna dla najmłodszych (do 4 miesiąca życia) jest trzykolorowa i posiada wyraźne aplikacje, przyciągające uwagę dziecka, które na tym etapie rozwoju udoskonala zmysł wzorku. Koszulki edukacyjne wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Można je prać w pralce automatycznej (informacja na metce). Wszystkie materiały użyte do wykonania koszulek są bezpieczne dla dzieci i przymocowane w sposób uniemożliwiający oderwanie ich.

 

Producent: HUG & PLAY

Gdzie kupić

hugandplay od: 57