Reklama

Halloween nieodłącznie kojarzy się z atrakcyjnymi przebraniami, charakteryzacjami twarzy i ciała. Często spotykane przebrania to wampiry, czarownice, wróżki i duchy. Dorośli też znaleźli swój pomysł na ozdoby na Halloween, spotykają się w gronie znajomych i bawią się na hucznych imprezach, oczywiście odpowiednio ucharakteryzowani.

Profesjonalne farby do  twarzy Snazaroo pozwolą na tworzenie realistycznych i przerażających efektów robiących piorunujące wrażenie. Produkty te pozwolą każdemu w łatwy i szybki sposób przeobrazić się w wybranego przez siebie bohatera czy straszydło, stworzyć sztuczne rany oraz blizny.

Do dyspozycji mamy kilka zestawów tematycznych farb do twarzy:

  • Zestaw Czarownica,
  • Ognista dynia i tygrys,
  • Zestaw duchy.

Każdy z zestawów składa się z dobranych kolorystycznie farb oraz pędzelka do ich nkładania. Zawartość zestawów powinna wystarczyć do pomalowania przynajmniej dziesięciu twarzy.  

KROK PO KROKU- CZAROWNICA

Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia buzi. Następnie Pokrywamy całą twarz farbą w kolorze zielonym. Następnie za pomocą pędzelka malujemy fioletową farbą usta. Tym samym kolorem farby wykonujemy szlaczki w kształcie łezki nad powiekami, następnie malujemy cienką zawijaną do góry kreskę pod oczami. Przy użyciu czarnej farby i umytego wcześniej pędzelka nad fioletowymi łezkami nad powiekami malujemy brwi, ozdabiamy również dolną kreskę. Dodatkowe aplikacje zależą od inwencji twórczej malucha. Zalecamy pokrycie czarnych kresek specjalnym żelem z brokatem. 

Do wykonania halloweenowej stylizacji a la czarownica polecamy użycie następujących produktów:

 

Snazaroo 2

 

KROK PO KROKU - DIABEŁ

Na początku należy dokładnie oczyścić buzię. Stylizację rozpoczynamy od nałożenia białej farby w okolice oczu tworząc łezki. Tą samą farbę używamy do stworzenia dwóch kłów na dolnej wardze. Przy użyciu czerwonej farmy wykonujemy uzupełniające kreski na powiekach jak również malujemy nią całe usta. Przy użyciu farby w pomarańczowym kolorze wykonujemy cienką linię prowadząc ją od łuku brwiowego kończąc na wysokości nosa.

 

Ostatnim krokiem do diabelskiej stylizacji będzie czarna farba. Za jej pomocą malujemy brodę (pomiędzy kłami), jak również za pomocą pędzelka mocno akcentujemy brwi.

Do wykonania halloweenowej stylizacji a la diabeł polecamy użycie następujących produktów:

 

Snazaroo 1

 

Gdzie kupić

Maluje.pl od: 15,05