Reklama

Halloween to jedna z niewielu okazji, kiedy najmłodsi mogą przebrać się za ulubione postaci z bajek i bez konsekwencji zajadać się zebranymi słodkościami. Święto duchów to również dobra okazja dla rodziców by znów poczuli się jak dzieci. Już 27 października w godzinach 12:00-17:00 Farma Iluzji  zaprasza na halloweenową zabawę i zachęca do skorzystania ze specjalnie zaplanowanych na ten dzień atrakcji.


Balonowe show, straaszne pokazy i kolorowe buźki

W ramach halloweenowych atrakcji organizatorzy proponują wszystkim dzieciom malowanie twarzy przy użyciu profesjonalnych farb i produktów firmy Snazaroo (do nabycia również na www.maluje.pl). O halloweenowe stylizacje najmłodszych zadbają wykwalifikowane makijażystki, które będą do dyspozycji przez cały czas trwania Halloween na Farmie Iluzji.

Właściciele szykują również kilka straaasznych pokazów. Na magicznej scenie zobaczymy między innymi Marcina Połoniewicza (znanego w całej Polsce jako Pan Ząbek) i Macieja Pędę w specjalnie przygotowanym w specjalnie przygotowanym na Halloween pokazie iluzji. Swoje show da także Patrycja Lipińska z nowym balonowym programem. Spotkanie z sokolnikiem Jarosławem Przydaczem i jego wielkimi sowami na długo pozostanie w pamięci zwiedzających. Dodatkowo w cenie biletu dla zwiedzających otwarty zostanie Grobowiec FaraonaHalloween na farmie będzie jednocześnie oficjalnym zakończeniem sezonu letniego, który na farmie trwa od kwietnia do października. Przez cały listopad na terenie farmy będą trwały prace przygotowujące Farmę Iluzji do zimowej odsłony, która dla zwiedzających będzie dostępna już od grudnia.


 

Całoroczna fabryka magii

Przypominamy, że Farma Iluzji działa nie tylko w sezonie letnim. Zima dostarcza innych, równie magicznych atrakcji. Grobowiec Faraona w okresie od grudnia do marca przemieni się w Zamek Królowej Śniegu, do wspólnej zabawy zaproszą Elfy z fabryki zabawek, a dziecięcych życzeń wysłucha Mikołaj prosto z Laponii. W tym roku po pierwszy wystartuje Tor na śnieżne tuby.

Więcej informacji o Farmie Iluzji można znaleźć na stronie internetowej farmailuzji.pl, a także na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich, którzy zamierzają odwiedzić Farmę Iluzji

w sobotę 27 października na stronę partnera akcji maluje.pl,

na której juz dzisiaj możecie wybrać produkty do halloweenowej stylizacji.

e wybrać produkty do halloweenowej stylizacji.