Reklama

 

 

Na Farmie Iluzji, iluzją jest niemal wszystko. Niemal, bo emocje, dobra zabawa i niezapomniane wrażenia, są tam jak najbardziej realne. Woda płynąca znikąd, tajemniczy labirynt pełen zagadek, komnata Faraona, skrywająca tajemnice starożytnych...  to tylko niewielka część atrakcji czekających nie tylko na dzieci.
Specjalnie przygotowane trasy sportowe, małpi gaj - także dla najmłodszych, wodne i piaskowe atrakcje, zachwycą i wciągną nawet najbardziej wymagających.

A jeśli zechcemy chwilę odpocząć, możemy to zrobić przy grillu, lub smacznym obiedzie z miejscowej kuchni. Miłośnicy zwierząt będą mogli osobiście poznać "szczypiącego kucyka" i zrobić pamiątkowe zdjęcia wśród kłapouchych króliczków. Latem, wylegiwać się można na pirackiej plaży, zimą zaś, poznać prawdziwego św. Mikołaja, oraz zwiedzić fabrykę prezentów, ze specjalnym piecem do palenia spisanych na kartkach złych uczynków. Absolutnym hitem wycieczki, z pewnością okaże się latająca chata, zawieszona częściowo nad ziemią na kolorowych balonach. Wejście do niej gwarantuje absolutny zawrót głowy! Ale o tym musicie przekonać się sami.
Farma Iluzji otwarta jest cały rok i nawet jeśli już ją odwiedzicie, iluzją jest, że wszystko o niej wiecie. Każda kolejna wizyta zaskoczy Was nowymi budowlami i atrakcjami pełnymi magii.
Najważniejszym ekwipunkiem podczas wycieczki będzie Wasz mózg, bo oczy z pewnością będą płatać Wam figle!
Na Farmie nic nie jest podane gotowe na tacy, najwyżej głowa na talerzu... Jak to możliwe?
Przekonajcie się sami i uwierzcie w niemożliwe!
Aby w pełni skorzystać z atrakcji znajdujących się na Farmie Iluzji, warto wybrać się na całodniową wycieczkę- polecane miejsce.

autor:

 

 

Malwina

Prowadzi blog Rękami Mamy , plastyk, grafik, pasjonatka sztuki i dziecięcej kreatywności. Mama na pełen etat, zakochana w swojej 2-letniej córce Michalinie i wspólnym z nią, poznawaniu niezwykłego świata dzieci.