Reklama

Dobrze dobrany kask powinien być podstawowym wyposażeniem każdego małego rowerzysty. W końcu dla rodziców liczy sie przede wszystkim bezpieczeństwo ich pociech. A aby zachęcić najmłodszych do noszenia ochronnego nakrycia głowy, którzy niestety nie zawsze są temu przychylni, wciąż powstają barwne i fantazyjne wersje, skutecznie trafiające w dziecięce gusta.

Doskonałym tego przykładem są oryginalne kaski Kiddimoto, które swoim niekonwencjonalnym wzornictwem przyciągną uwagę na ulicy i udowodnią, że bezpieczeństwo nie musi być nudne. Wśród modeli znajdują się opcje skierowane do chłopców i dziewczynek, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego do wyrażenia siebie. Doskonałe nie tylko do jazdy na rowerze, ale również hulajnodze, rolkach czy innych stwarzających ryzyko kontuzji pojazdach.

Kaski Kiddimoto

 

Jednak kaski dziecięce Kiddimoto to nie tylko miłe dla oka motywy, ale przede wszystkim ochrona głowy przed skutkami ewentualnych wywrotek i kolizji. Takie zabezpieczenie zdecydowanie zmniejsza ryzyko poważnych urazów i chroni przed bólem, który mógłby zniechęcić malucha do podejmowania kolejnych prób nauki jazdy na rowerze. Spełniają one najbardziej  rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej.

Ponadto swobodę i komfort użytkowania gwarantują otwory wentylacyjne, zapewniające przyjemny chłód, oraz wkładki piankowe odpowiedzialne za doskonałe dopasowanie do kształtu głowy.

Kaski Kiddimoto