Reklama

TEIFOC to zabawka konstrukcyjna stworzona przez Hiszpańską firmę Terracuita Teifoc S.L. Składa się ona z miniaturowych, ceramicznych cegiełek, wodorozcieńczalnego cementu, miseczek do przygotowania zaprawy, kielni oraz podkładów pod budynki i planów budowlanych. Standardowa wielkość cegiełek i elementów dodatkowych tj. ozdobne cegiełki, dachówki lub postacie i zwierzątka umożliwia połączenie wielu zestawów oraz tworzenie dowolnych budowli bez żadnych ograniczeń.

 

teofic 2

Każdy zestaw zawiera kilka planów budowlanych , które można wykorzystać lub wystarczy dać ponieść się wyobraźni i stworzyć własną, niesamowitą budowlę. Każda cegiełka może służyć zarówno jako element zamku, domku z garażem, zagrody, wilii, a nawet małego ogrodu. Po zbudowaniu domu z prawdziwych cegiełek można kontynuować zabawę, gdyż TEIFOC to nie tylko cegły, ale także zwierzęta i całe rodziny. Do konstrukcji można dodawać gliniane ludziki, a nawet wodę, i w ten sposób tworzyć jeszcze ciekawsze modele. JAK POWSTAJĄ CEGŁY?

 

Cegiełki TEIFOC zrobione są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Glina jest mieszana i formowana w specjalnych maszynach, następnie suszona i wypalana w wysokiej temperaturze, dokładnie tak jak prawdziwe cegły używane do budowy prawdziwych domów. Zaprawa murarska jest zrobiona z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy. Aby przygotować cement należy wymieszać 3 łyżki stołowe sproszkowanego cementu z 1 łyżką wody tak, aby powstała gładka masa. Zaprawę nakłada się dołączoną do zestawu kielnią. Następnie należy przyłożyć cegiełkę w wymagane miejsce, delikatnie docisnąć i usunąć nadmiar zaprawy.

 

teofic 3

Cegiełki TEIFOC to zabawki kreatywne, które mogą być użyte kilkanaście razy. Wystarczy usunąć cement z budowli. W tym celu należy zostawić konstrukcję w ciepłej wodzie na kilka godzin. Następnie wypłukać cegiełki i pozostawić do wyschnięcia. Budowę można zacząć od nowa używając świeżego cementu, który jest dostępny osobno w większym opakowaniu 1 kg lub mniejszym 250g. TEIFOC proponuje atrakcyjne, proste modele, które są idealne dla początkujących budowniczych, zestawy z figurkami, którymi można się bawić, a także skomplikowane modele z mnóstwem detali i akcesoriami dające dzieciom maximum korzyści przy zabawie.

 

Z TEIFOC będzie miała zabawę cała rodzina, a zwłaszcza mali architekci i budowniczy w wieku od 6 lat, którzy dzięki TEIFOC rozwiną swoją wyobraźnię. Zabawki TEIFOC pozwalają na tworzenie własnych nieoczekiwanych budowli, nie narzucając zdefiniowanych przez producenta konstrukcji. TEIFOC jest produktem absolutnie bezpiecznym, przeznaczonym dla dzieci. Drzwi i okna wykonane są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. TEIFOC współpracuje z zarządem do spraw ochrony środowiska i próbuje przekazać te wartości dzieciom. ZABAWKI, KTÓRE CIESZĄ, UCZĄ I ŁĄCZĄ !

TEIFOC to zabawka konstrukcyjna produkowana przez niemiecką firmę Eitech. Składa się ona z prawdziwych miniaturowych, naturalnych, ceramicznych cegiełek, odorozcieńczalnego cementu, miseczek do przygotowania zaprawy, kielni oraz podkładów pod budynki i planów budowlanych.

 

teofic 4

Standardowa wielkość cegiełek i elementów dodatkowych umożliwia połączenie wielu zestawów oraz tworzenie dowolnych budowli bez żadnych ograniczeń . Każda cegiełka może służyć zarówno jako element zamku, jak i domu, garażu czy całych osiedli. Wystarczy dać ponieść się wyobraźni i stworzyć własną, niesamowitą budowlę.

 

Po zbudowaniu domu z prawdziwych cegiełek można kontynuować zabawę, gdyż TEIFOC to nie tylko cegły, ale także zwierzęta i całe rodziny. Do konstrukcji można dodawać gliniane ludziki, a nawet wodę i w ten sposób tworzyć jeszcze ciekawsze modele.

Cegiełki TEIFOC zrobione są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Glina jest mieszana i formowana w specjalnych maszynach, następnie suszona i wypalana w wysokiej temperaturze, dokładnie tak , jak prawdziwe cegły używane do budowy prawdziwych domów. Zaprawa murarska jest zrobiona z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy – przygotowujemy ją dodając do niej wody tak, aby powstała gładka masa. Zaprawę nakłada się dołączoną do zestawu kielnią.

 

Cegiełki TEIFOC mogą być użyte kilkanaście razy. Wystarczy usunąć cement z budowli. W tym celu należy zostawić konstrukcję w ciepłej wodzie na kilka godzin. Następnie wypłukać cegiełki i pozostawić do wyschnięcia. Budowę można zacząć od nowa używając świeżego cementu, który jest dostępny w 1 kg lub 250 g. pudełkach.

TEIFOC proponuje atrakcyjne, proste modele, które są idealne dla początkujących budowniczych, zestawy z figurkami, którymi można się bawić, a także skomplikowane modele z mnóstwem detali i akcesoriami dające dzieciom maximum korzyści przy zabawie. Z TEIFOC będzie miała zabawę cała rodzina, a zwłaszcza mali architekci i budowniczy w wieku między 6 a 12 lat.

Zabawa z TEIFOC rozbudza wyobraźnię, rozwija manualnie i intelektualnie, wspiera praktyczne zdobywanie wiedzy i umiejętności, poszerza umiejętność przestrzennego
myślenia, doskonali precyzję i planowanie w rozmieszczaniu projektu, pobudza do kreatywnego i twórczego myślenia, działania, ćwiczy cierpliwość i wytrwałość, wzmaga bystrość i wrażliwość percepcji wzrokowej, rozbudza satysfakcję i poczucie własnej wartości za sprawą stworzonych samodzielnie projektów.

 

Zabawki TEIFOC pozwalają na tworzenie własnych nieoczekiwanych budowli, nie narzucając zdefiniowanych przez producenta konstrukcji. W swojej ofercie TEIFOC oferuje wiele dodatkowych elementów , którymi można uświetnić każdą budowlę, tj. dachówki w kolorze czerwonych jak i brązowych o dwóch wielkościach, dachówki faliste, cegiełki dodatkowe (kształtki) czerwone lub białe, postacie i zwierzątka, ozdobne cegiełki, zestaw do dekoracji makiet.

ZABAWKI, KTÓRE CIESZĄ, UCZĄ I ŁĄCZĄ !

Dystrybutor: ECelements