Reklama

Proste zasady, komiczne sytuacje, wynikające z konieczności naśladowania zwierzęcych głosów, możliwość wspólnej zabawy maluchów z dorosłymi, to atuty tej gry. Potrzebne do niej będą: świetny refleks, spostrzegawczość i dobry... głos. Bardzo zabawna gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej żetonów z robaczkami.

Kukuryku Gra Towarzyska

 

Producent: ADAMIGO

Zasady gry  Adamigo Kukuryku, są dziecinnie proste, ale dobrą zabawę gwarantują nie tylko dzieciom. Tata piejący jak kogut i mama udająca kozę, to widok bezcenny. Grę wygrywa ten, kto ma najwięcej żetonów, ale nas zasady gry na punkty jeszcze nie obowiązują, za to losowanie i naśladowanie odgłosów zwierząt jak najbardziej! :)

 

 

Kolorowe, kartonowe kółeczka odwracamy obrazkiem do dołu i losujemy, kto pierwszy znajdzie koguta, ten jest najlepszy, ale to nie kończy zabawy, każdy może wygrać więc kogut wraca do puli. Zabawa może nie mieć końca, a odkrycie jej na wsi, gdzie każde zwierzę można było potem na żywo zobaczyć, okazało się strzałem w 10tkę! Prawdziwa rodzinna gra, w którą każdy zagrać umie i na pewno polubi. Nam służy także jako memo i gra w liczenie. Jedno pudełko, a możliwości tyle, ile podsunie wyobraźnia dziecka i rodzica. Kukuryku Adamigo to gra rodzinna z prawdziwego zdarzenia, a jej estetyczny wygląd i solidne wykonanie sprawia, że może też być świetnym prezentem, który posłuży latami.

 

Malwina

Prowadzi blog Rękami Mamy , plastyk, grafik, pasjonatka sztuki i dziecięcej kreatywności. Mama na pełen etat, zakochana w swojej 2-letniej córce Michalinie i wspólnym z nią, poznawaniu niezwykłego świata dzieci.