Reklama

Noszenie dziecka na rękach, czy to podczas krótkiego spaceru czy w trakcie domowych czynności negatywnie odbija się na stanie kręgosłupa rodzica. W takich sytuacji praktycznym rozwiązaniem będzie nosidełko biodrowe Hipseat (179 zł) oferujące najzdrowszy i najwygodniejszy sposób transportu maluszka w ramionach. Ten zapinany pas z integralnym siedziskiem równomiernie rozkłada ciężar wokół talii, bioder i miednicy, nie wymusza nienaturalnego wygięcia tułowia w bok, odciąża kręgosłup oraz pozwala odpocząć ramionom, pełniącym w tej sytuacji jedynie funkcję asekuracyjną.

Również dziecko może czerpać z takiego podróżowania same korzyści. Nosidełko Hipseat w żaden sposób nie krępuje pasażera, pozwalając na swobodne ruchy i dając solidne oparcie. W każdej chwili maluszka można postawić na ziemi bez konieczności odpinania pasy czy innych zabiegów. Ponadto utrzymuje ono nóżki i bioderka malca w prawidłowej, fizjologicznej pozycji.

Nosidełko Hipseat, dzięki systemowi rzepów dopasowuje się do obwodu pasa noszącej je osoby, mogą więc korzystać z niego wszyscy opiekunowie, bez względu na posturę. Ponadto jest bardzo łatwe i szybkie w zakładaniu, cały proces zajmuje jedynie 15 sekund. Wykonane z trwałego materiału można bezpiecznie prać w pralce, po uprzednim wyjęciu siedzonka. Małe rozmiary i niewielka waga ułatwiają przechowywanie i transport Hipseat. Rodzice mogą swobodnie nosić je na sobie, aby w każdej chwili było gotowe do użycia.

Nosidełko Hipseat

 

Nosidełko przeznaczone jest do transportu dzieci od 6 miesięcy do 3 lat. Szczególnie przydatne okazuje się na przełomie 1 roku życia, gdy zawodzą inne nosidełka, a maluszek chce to samodzielnie chodzić, to znaleźć się w ramionach rodzica oraz 2 roku życia, gdy dziecko wciąż potrzebuje wytchnienia podczas dłuższych spacerów. Ponadto doskonale sprawdza się we wszystkich sytuacjach, w których opiekunowie nie mogą lub nie chcą korzystać z wózka.

Nosidełko Hipseat to komfortowe rozwiązanie zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Pozwala cieszyć się poczuciem bliskość i bezpieczeństwa, jednocześnie dbając o zdrowie obu stron. Polecane przez ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie.

 

Cechy nosidełka Hipseat:

  • redukuje obciążenie kręgosłupa,
  • równomiernie rozkłada ciężar wokół talii, bioder i miednicy,
  • utrzymuje nóżki i bioderka dziecka w prawidłowej pozycji, nie krępuje jego ruchów,
  • szybkie i proste zakładanie,
  • dyskretny, ergonomiczny kształt,
  • wewnętrzne kieszonki pozwalające na przenoszenie drobiazgów.

Producent: Hippychick

Nosidełka i chusty

Dystrybutor: Mavero

hipseat.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: