Reklama

Praktyczny kojec przyda się zarówno w domu, jak i podróży zapewniając dziecku bezpieczne warunki do zabawy i odpoczynku, aby rodzice choć na chwilę mogli oderwać wzrok od swoich pociech. Ważne, aby najmłodszych dobrze zabezpieczał, a tym starszym dostarczył tak pożądanej przez nich rozrywki.

 

Łóżeczko turystyczne Koo-di Up Bubble Cot

Łóżeczko turystyczne Koo-di Up Bubble Cot

Łóżeczko turystyczne Koo-di Up Bubble Cot jest niezwykle lekkie, waży jedynie 2,5 kg, tak więc nie obciąży zbytnio bagażu, zajmuje również niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu można zabrać je do samolotu czy pociągu. Rozkładanie jest bardzo szybkie, trwa około 30 sekund, i proste, przebiega właściwie samoczynnie, wystarczy wyjąć łóżeczko z opakowania i usztywnić kilkoma wzmocnieniami oraz wygodnym materacykiem. Więcej...

Producent: Koo-di

Tublu

Łóżeczko turystyczne Koo-di Sun&Sleep

Łóżeczko turystyczne Koo-di Sun&Sleep

Łóżeczko dla dziecka Koo-di Sun&Sleep   łączy w sobie prostotę użytkowania, niewielką wagę oraz małe wymiary. Łatwe, samoczynne rozkładanie umożliwia błyskawiczne przygotowanie miejsce dla maluszka, a specjalna zaciemniająca zasłona pozwala stworzyć odpowiedni do snu półmrok również w ciągu dnia. Łóżeczko świetnie sprawdzi się także do spania lub zabawy w mocno nasłonecznionym miejscu, dzięki osłonce przeciwsłonecznej blokującej do 93% promieniowania UVA i UVB. Dostępne w wersji dla maluszków od urodzenia do 6 miesiąca oraz dla dzieci od 6 do 18 miesiąca życia. Więcej...

Producent: Koo-di

Tublu

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Plac zabaw

>

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Plac zabaw

Mata edukacyjna tworzy bezpieczne, stymulujące zmysły i pełne zabawy miejsce dla maluszka. Wspiera rozwój motoryki, koordynacji oko-ręka, doskonali sprawność ruchową oraz rozumienie zależności przyczyna-skutek. Spięte rogi zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Natomiast aby jeszcze bardziej urozmaicić czas leżakowania do zestawu dołączona jest plansza dźwiękowa Kick&Play, którą dziecko możne uderzać najpierw nóżkami, a później rączkami. Dla maluszków od urodzenia do 6 miesiąca życia.

Producent: Tiny Love

Marko

Nadmuchiwany basen z piłeczkami - Słonik (20 piłeczek)

Nadmuchiwany basen z piłeczkami - Słonik

Nadmuchiwany basenik w kształcie słonia w sam raz do pełnej wrażeń zabawy piłeczkami zarówno w domu, jak i na powietrzu. Trwały, przenośny i łatwy do przechowywania. Dzieci będą miały z niego mnóstwo radości . Wymiary: 110,87 x 128 cm.

Producent: Play WOW

Marko

Nadmuchiwany basen z 20 piłeczkami - dżungla

Nadmuchiwany basen z 20 piłeczkami - dżungla

Dmuchany basenik z 20 piłeczkami   sprawdzi się zarówno podczas zabawy w domu, jak i w ogrodzie. Obręcze oraz paszcza lwa, do których to dziecko może celować piłeczkami nie tylko uatrakcyjniają zabawę , ale pomagają także ćwiczyć koordynację wzorkowo-ruchowa. Wytrzymały, łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Producent: Play WOW

Marko

Magicbed

 

Magicbed

Magicbed to rewolucyjne łóżeczko, które można błyskawicznie złożyć i rozłożyć w ciągu 2 sekund, dzieje się to właściwie samoczynnie. Ponadto jest bardzo lekkie, waży około 3,4 kg, a po złożeniu płaskie, co zdecydowani ułatwia przechowywanie i transport. Łóżeczko spełnia europejskie normy bezpieczeństwa, aby zapewnić nie tylko wygodę rodzicom i maluszkom, ale również stworzyć bezpieczne warunki do zabawy.

Producent: Magicbed

Marko

Kojec Horn Countr

kojec Horn Country

Kwadratowy kojec Horn Countr składa się i rozkłada zaledwie jednym ruchem. Obręcz i elementy konstrukcyjne obite są miękką gąbką, która zabezpiecza dziecko przed bolesnymi urazami. Przejrzysta siatka pozwala na swobodną obserwację otoczenia, a cztery poręczne uchwyty ułatwiają wstawanie.

Producent: Berber

Pippin

Kojec Nemo Air

 kojec Nemo Air

Prostokątny kojec Nemo Air   zapewnia dziecku wygodne i bezpieczne warunki do zabawy i obserwacji otoczenia. Elementy konstrukcyjne zabezpieczone są miękką gąbką, dwa uchwyty ułatwiają wstawanie, a przejrzysta siatka nie ogranicza widoku. Dodatkowo wyposażony został w miękki materac i zabawki multimedialne. Kojec po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a cały proces wymaga tylko jednego ruchu ręką.

Producent: Berber

Pippin

Zobacz inne pomysły na prezent: