Reklama

Premierowa pozycja Michała Zawadki „Mądrość z Natury” to narracyjne bajki wierszowane   skierowane do rządnego wiedzy młodego odbiorcy. Ich morały prezentują najcenniejsze wartości pojawiające się w relacjach społecznych z drugim człowiekiem, a także kształtują pełną szacunku postawę wobec przyrody. Dzięki nim dzieci poznają wartość przyjaźni, tolerancji, troski, roztropności oraz wielu innych cech niezbędnych w tworzeniu prawidłowych kontaktów międzyludzkich, zarówno w rodzinie, jak i poza nią. Wysoko edukacyjne treści zawierają również ponad 400 encyklopedycznych faktów na temat życia zwierząt małych i dużych oraz ich niezwykłego świata, podsycając przyrodnicze pasje, zachęcając do głębszego poznawania tajemnic natury i jej ochrony.

Mądrość z natury

Pozycja ta poza rozwijającą treścią może poszczycić się równie genialnymi ilustracjami. Wyrazista nowoczesna grafika, prezentująca piękno przyrody i jej dzikich mieszkańców, wraz ze stronami do kolorowania i kołysanką, śpiewaną przez Roberta Janowskiego, bez wątpienia zachwyci zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Ponadto do książki dołączony jest audiobook z nagraniami lektorskimi bajek uzupełnionymi pięknymi kompozycjami muzycznymi. W nagraniach udział wzięły wybitne postacie polskiego ekranu, a wśród nich Joanna Jabłczyńska, Piotr Adamczyk, Robert Janowski, Krystyna Czubówna, Karolina Gruszka, Maciej Stuhr i Cezary Pazura.

 

"Mądrość z natury" to książka wybitnie warta polecenia, która na pewno wzbogaci małych odbiorców, a może także dorosłym pozwoli spojrzeć w inny sposób na problemy związane z ochroną środowiska naturalnego, jego piękna i ukrytej w nim wiedzy.

Producent: Wydawnictwo Mind&Dream Michał Zawadka

Mind&Dream