Reklama

Pudło nie nudno - to pierwsze w Polsce pudło zawierające ekscytujące gry i zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zamknięte w pudłach aktywności plastyczne zaprojektowane są wokół jednego tematu przewodniego np. KOSMOSU czy ŚWIATA DINOZAURÓW.

Pudło zawiera kilkanaście kreatywnych i nieszablonowych zabaw oraz zadań manualnych, które dzieci wykonują samodzielnie lub z pomocą dorosłych. Wszystkie materiały potrzebne do ich wykonania czyli nożyczki, farbki, flamastry, plastelina czy kolorowy papier są już w pudle. Do każdego z zadań dołączona jest instrukcja oraz liczne ciekawostki, dzięki którym mali odkrywcy pogłębiają w przystępy sposób wiedzę z wybranej dziedziny.

 

 

Dzieci tworzą z pudłem rakietę kosmiczną, odtwarzają podwodny świat czy projektują strój dinozaura. Wszystkie fantazyjne gry i aktywności zawarte w pudle inspirują dzieci do poznawania świata oraz zapewniają wspaniałą przygodę na wiele dni. Dzieci tworzą, odkrywają rozwijają się i przede wszystkim świetnie się bawią. Pudło to idealny pomysł na świąteczny prezent pod choinkę. 

Pudło występuje w wersji: KOSMOS, DINOZAURY, DZIKIE SAFARAI, PODWODNY ŚWIAT,  MALI ARTYŚCI, ZACZAROWANY ŚWIAT, EMOCJE, SMAKI I SMACZKI I MAŁY PODRÓŻNIK.

Dostępne są w wersji: MIDI, MAXI oraz w wersji dla rodzeństwa.

pudło nie nudno to:

  • rozwój różnorodnych umiejętności manualnych dzieci;
  • poznawanie przez dzieci różnorodnych dziedzin świata i przyrody, czyli nauka poprzez zabawę;
  • pomysłowo  spędzony czas dzieci i rodziców,
  • co miesiąc nowy temat przewodni pudła, czyli nowy zestaw inspiracji dla dzieci,
  • opracowany przez pedagogów dziecięcych kontent oszczędzający czas na wymyślanie zabaw przez dorosłych,
  • wysoka jakość i trwałość materiałów
  • ekscytacja i radość z obserwowania dziecięcych sukcesów podczas twórczych zabaw 

Więcej na www.pudlonienudno.pl