Reklama

Seria Kapitan Nauka Piszę i zmazuję to rewolucyjna metoda nauki dla najmłodszych. W zestawach znajdują się dwustronne ścieralne karty, które mają na celu między innymi zapoznanie dziecka z liczbami i literkami oraz naukę pisania czy podstaw matematyki. Kolorowe szlaczki trenują rączkę, a strzałki pokazują prawidłowy kierunek pisania znaków. Plansze z pakietów są wielokrotnego użytku, co pozwala na częste powtarzanie i ćwiczenie rysowania szlaczków, pisania czy liczenia zależnie od indywidualnych potrzeb i chęci malucha.

Moje Magiczne Liczby to zestaw służący do nauki liczb i działań matematycznych dla najmłodszych. Przy jego pomocy dzieci poznają podstawowe liczby, uzupełnią szlaczki oraz przećwiczą dodawanie i odejmowanie. Z jednej strony planszy umieszczona jest liczba oraz szlaczek do trenowania rączki, z drugiej zaś przykładowe działanie oraz obrazki, mające na celu ułatwienie wykonywania operacji matematycznych.

Kapitan Nauka Moje Magiczne LICZBY Piszę i zmazuję

Moje Magiczne Literki stanowią z kolei wstęp do nauki pisania i czytania. Dzięki nim dzieci uczą się pierwszych literek, uzupełniają wyrazy oraz ćwiczą alfabet. Na awersie karty znajduje się litera oraz szlaczek. Na rewersie zaś umieszczono przykładowe słowo oraz obrazek, który ma ułatwić maluchowi skojarzenie go z odpowiednią literą, co ułatwi jej zapamiętanie.

Kapitan Nauka Moje Magiczne LITERKI Piszę i zmazuję  

Unikalne pakiety Kapitan Nauka Piszę i zmazuję to doskonały wstęp do fascynującego świata pisania, czytania i liczenia. Dostarczą one maluchom rozrywkę i pozwolą poczuć satysfakcję z rozwiązywania stawianych przed nimi zadań. Zabawa z zestawami to także doskonałe ćwiczenie na spostrzegawczość i koncentrację, które to bardzo przydadzą się dzieciom na całej ich długiej drodze edukacji.

Seria doskonale nadaje się do samodzielnej pracy w domu, jak też pod okiem nauczyciela w szkole czy przedszkolu.

Pakiety Kapitan Naukę Piszę i zmazuję przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 roku życia i mogą być wykorzystywane zarówno przez maluchy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją, jak i przez starsze dzieci, aby utrwalić ich wiedzę i przećwiczyć umiejętności.

Cechy produktów:

  • przygotowują do samodzielnego pisania metodą po śladzie, 
  • trening rączki poprzez rysowanie szlaczków,
  • nauka pisania alfabetu i pierwszych słów,
  • przygotowanie do samodzielnego dodawania i odejmowania,
  • zmywalne strony – możliwość wielokrotnego ćwiczenia,
  • mazak ze ścierającą końcówką w zestawie.

Producent: Edgard