Reklama
klocki Plus-Plus
Klocki Plus-Plus

Klocki dla dzieci Plus-Plus to produkt dający możliwość kreatywnej zabawy. Jedynym narzędziem jest tu dziecięca wyobraźnia. To coś więcej niż zwykłe budowanie z klocków, to źródło inspiracji do tego, aby dzieci same uzyskiwały oryginalne rozwiązania. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Produkowane w fabryce pod Kopenhagą klocki to produkt wykonany z najwyższą starannością, uwzględniający najwyższe standardy bezpieczeństwa - niezawierający szkodliwych ftalanów oraz PVC. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Klocki Plus-Plus

Nowość na polskim rynku.

Klocki występują w dwóch rozmiarach: Mini 20mm i Midi 50mm.

Zestawy Mini zawierają 100/300/600/1200 sztuk klocków w kolorach podstawowych/neonowych/pastelowych.

Można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.

Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Specjalnie dla najmłodszych dzieci klocki Plus-Plus w wersji Midi (50 mm). Większe elementy zostały tak zaprojektowane, aby ułatwić zabawę małym rączkom. Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Zestawy Midi zawierają 20/100/200/400 sztuk klocków w kolorach podstawowych. Można łączyć z innymi zestawami.

Klocki Plus-Plus

Wyprodukowano w Danii.

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Mokopico S.C. ul. Zielna 21 05-502 Piaseczno. www.mokopico.pl   , Email: mokopico@mokopico.pl

Dystrybutor: Mokopico

Plus-Plus to duński producent klocków o unikatowym designie. Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Maluchy bardzo łatwo mogą składać poszczególne klocki i równie szybko rozłożyć powstałą strukturę, aby zacząć budować coś nowego. Nie ma więc obawy, że żmudne rozbieranie konstrukcji zniechęci je do dalszej zabawy. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów.
Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.
Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić.
Zabawka odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat, spełniająca najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.

 

Klocki PLUS PLUS duńskiej firmy to fenomenalna jakość i ciekawy dizajn w jednym. W pełni zasługuję na ocenę dwa razy plus.

 

 

 

 

KLOCKI PLUS PLUS

ZALETY:

  1. Klocki bardzo dobrej jakości
  2. Kolory ciepłe , pastelowe a także barwne, żywe
  3. Zainteresują w równym stopniu dziewczynkę i chłopca
  4. Pobudzają kreatywność dziecka przez niezliczoną ilość możliwości wykorzystania
  5. Opakowanie z mocnej tektury kojarzy się z produktem luksusowym. Świetne zatem jako prezent.

 

 

 

WADY:

  1. Za mało J Musimy kupić kolejne opakowanie.

 

 

 

Proponowane zabawy.

  1. Gra, gdzie pionki, kostka i plansza stworzone są z klocków
  2. Krainy zwierząt – klocki jednego koloru tworzą płaszczyznę – krainę, na której można ustawiać zwierzątka
  3. Spiner
  4. Powtarzalność wzoru, sekwencja wzoru.

laschejunk

Klocki Plus-Plus rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci, zabawa nimi zachęci do tworzenia nowych i coraz bardziej wymyślnych konstrukcji. Idealnie nadają się dla jedynaka jak i dla rodzeństwa, dla chłopców i dziewczynek

dominikawalczak1983

 

 

Po pierwszych testach mogłabym śmiało powiedzieć małe a niepozorne. W słoneczny dzień rozsiedliśmy się pod gruszą, w cieniu i bawiliśmy się. Aby nie narzucać chłopcom sposobu wykorzystania zabawki, podałam, wypakowałam i obserwowałam. Nicolas od razu zrozumiał na czym zabaw polega.

 

 

Zaczął układać wieże, łączyć kolory i miał wielką frajdę. Ba co więcej, do zabawy przyłączyła się nawet babcia, zachwycona kolorystką klocków. Szczególnie neonowe przypadły nam do gustu. Matteo podszedł do tematu bardziej taktycznie, rozłożył instrukcję i podglądał co z klocków  można układać. Przejrzał, pomyślał i dopiero potem zabrał się do dzieła. Ile było śmiechu i zabawy a do tego te cudne kolory.

 

 

Klocuszki mieszcząc się idealne w paluszkach czterolatka. Dwie paczki to jednak za mało jak na moją dwóję i ich pomysły. Plus Plus wciągą i dużych i małych. Sama siedziałam i dłubałam, układałam tworząc co raz to nowe małe dzieła sztuki. Ale i tak kolorowy tor przebił wszystko. Klocki na dobre zadomowiły się w pokoju moich dzieci. Jeżdżą też z nami na wycieczki i rewelacyjnie zajmują czas podróży w samochodzie. Tyle pomysłów, tyle inspiracji!

bebeandcompany