Reklama

"Merida Waleczna"   to cudowna, pełna poczucia humoru filmowa historia pełna fantastycznych przygód i niezapomnianych bohaterów. Pośród dziewiczych lasów i stromych wzgórz mitycznej Szkocji żyje rudowłosa buntownicza księżniczka Merida. Pragnąc wolności, sprzeciwia się pradawnym obyczajom i sprowadza na królestwo poważne kłopoty, które będą dla dziewczyny zarówno nauczką, jak i szybką lekcją dojrzewania. Ta zabawna baśń uczy młodych widzów by podążali za głosem serca i sami pisali swoją historię.

 

Lalka Barbie Merida Waleczna

Dziewczynkom na pewno przypadnie do gustu postać głównej bohaterki, rudowłosej i buntowniczej Meridy. Dla nich właśnie powstała ta seria lalek od Mattel   . Pozwoli ona dzieciom raz jeszcze wejść do magicznego świata Szkocji, poprzez odgrywanie scenek z filmu oraz wymyślanie dalszych losów niezależnej księżniczki i jej towarzyszy.

Merida Waleczna dostępna jest w wersji w pięknej połyskującej satynowej sukience ze złoconym ozdobnym pasem na dole oraz diademem na czole. Uroku dodają jej śliczne rude loki opadające na ramiona, z których można tworzyć fantazyjne fryzury.

Jako, że Merida była wyśmienitą łuczniczką dostępny jest również zestaw wraz z akcesoriami, w którym lalka ubrana jest w strój podróżny z efektowną peleryną oraz wyposażona w łuk. Dodatkową atrakcją są obecne w nim kryształki. Dziewczynki mogą nimi udekorować suknię lub fantastyczne włosy Meridy.

Lalka Barbie Merida Waleczna

Z kolei dla miłośniczek zwierząt powstał zestaw upominkowy, w którym dzielnej Meridzie towarzyszy wierny towarzysz, koń Angus. Ich dalsze przygody zależą już tylko od wyobraźni i pomysłowości dzieci.

Lalka Barbie Merida Waleczna z koniem

Wszystkie lalki dla dzieci została zaprojektowana tak aby oddać urok i charakter Meridy. Jej piękne włosy, stroje oraz dodatkowe akcesoria zapewnią dziewczynkom mnóstwo cudownej zabawy, zarówno w samotności, jak i z koleżankami. A fanki tej postaci oraz całej baśni na pewno nie będą chciały się z rozstawać ze swoją ulubioną bohaterką nawet na chwilę.

Producent:  Mattel