Reklama

Super Quiz to unikalne książki z ciekawostkami i zagadkami dla dzieci. Maluchy znajdą w nich wciągające teksty i opowiadania, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz mnóstwo kolorowych zdjęci i ilustracji.

 

SuperQuiz Zwierzęta

Jaki ssak jest największy? Jaka rybka jest najmniejsza? Jeżeli Twoje dziecko uwielbia zwierzątka i cały czas zadaje takie pytania powinieneś podarować mu SuperQuiz Zwierzęta.  W tej książeczce dzieci znajdą ciekawostki przyrodnicze i zoologiczne, wiele przydatnych definicje i pojęcia. Poznają również wyjątkowe zwierzęta i ich zwyczaje. A różne ciekawostki zachęcą najmłodszych jeszcze bardzie do odkrywania świata zwierząt.

 

 

 

 

SuperQuiz Świat

 

SuperQuiz Świat to niezbędnik każdego małego podróżnika. Dzieci poznają z nim najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki i inne rekordy. W książeczce znajdują się również ciekawostki geograficzne i przyrodnicze, informacje o najpiękniejszych miejscach na Ziemi oraz poznają sylwetki słynnych podróżników i ich wielkie odkrycia.

 

 

 

Na rewersach umieszczono ponad 150 pytań do tekstów w formie quizów. Interesujące zagadki i zaskakujące odpowiedzi sprawią, że nauka stanie się pasjonującą zabawą.Atutem tych książeczek są ich niewielkie gabaryty dziki, którym z łatwością mieszczą się nawet w kieszeni. Kartki zaczepione są na spirali co ułatwia przewracanie stron.

Książeczki można zabrać ze sobą na spacer lub w podróż – bedą doskonałym pomysłem na połączenie zabawy z edukacją w każdej wolnej chwili. Więcej informacji na temat serii książeczek z zagadkami znajdziecie na stronie www.kapitannauka.pl