Reklama

Aplikacja „Puzzle dla dzieci” umożliwia układanie puzzli w oparciu o przepiękne, oryginalne ilustracje pochodzące z klasycznych polskich bajek oraz książeczek edukacyjnych wydanych na iPady i iPhone’y w ramach projektu BajkiPolskie.pl.

Przetestujcie bezpłatną aplikację - Pobierz

Producent: By PGS Software S.A.

"Zawsze przed snem czytamy dzieciom bajki, dlatego postanowiliśmy uczynić wieczorne lektury jeszcze bardziej pasjonującymi. W trakcie prac nad serią BajkiPolskie.pl skrupulatnie testowaliśmy jej działanie na własnych dzieciach i zmienialiśmy ją tak, by jak najbardziej im się podobała." - PGS Software

Bajkipolskie.pl, to seria klasycznych utworów literatury dziecięcej, przygotowanych specjalnie na iPhone’y oraz iPady. W serii znajdują się tytuły takie jak „Kaczka Dziwaczka”, „Samochwała”, „Zoo” i wiele innych. Można włączyć tryb czytania przez lektora oraz ułożyć puzzle z ilustracji dostępne w trzech poziomach trudności. Do każdej książeczki zostały również dodane puzzle o różnym stopniu trudności. Serię wzbogaciły książeczki edukacyjne. np. „Lwy i inne dzikie zwierzęta” , „Świnie i inne zwierzęta hodowlane”, „Wozy strażackie i inne pojazdy ratunkowe”. W nich również dzieci znajdą puzzle oraz dźwięki zwierząt, a w przypadku ostatniej książeczki – pojazdów.

Bajkipolskie.pl