Reklama
Style me up!

Biżuteria dla dzieci Style Me Up™ to marka stworzona z myślą o dziewczynkach, które lubią się wyróżniać i czuć się wyjątkowo. To pomysł na samodzielne tworzenie m.in. stylowej biżuterii, która zachwyci pomysłowością. Każdy zestaw zawiera niezbędne produkty do wykonania modnej biżuterii. Postępując zgodnie z instrukcją, można samodzielnie stworzyć olśniewające ozdoby.

 

Wśród propozycji Style Me Up™ znajdziemy:

 

Zestaw Modne pierścionki (Fashion Trim Rings)

Zestaw Modne pierścionki (Fashion Trim Rings)

Zestaw zawiera kilka plastikowych pierścionków, które można ozdobić według własnego pomysłu. Posłużą do tego kryształki do naklejania oraz kolorowa folia do naklejania. Zestaw rozwija poczucie estetyki, wyobraźnię, zachęca do kreatywności w tworzeniu

 

Zestaw Ozdoby z guzików . (Button Weave Jewellery)

Zestaw Ozdoby z guzików . (Button Weave Jewellery)

Kreatywny zestaw do tworzenia korali i kolczyków z guzików. Zestaw zawiera 48 kolorowych guzików, kryształki do naklejania, zawieszki do robienia kolczyków i sznurek do nawlekania. Niezwykła przygoda z tworzeniem oryginalnej biżuterii, kreatywne rozwijanie wyobraźni.

 

Zestaw Cekinowe kolczyki (Sequin Loop Earrings)

Zestaw Cekinowe kolczyki (Sequin Loop Earrings)

Aby wykonać kolorowe, błyszczące kolczyki trzeba wykazać się sprawnością manualną i pomysłowością. Zestaw błyszczących cekinów i koralików pozwoli na samodzielne wykonanie bajecznych ozdób.

 

 

Zestaw Jedwabne bransoletki (Silky bands)

Zestaw Jedwabne bransoletki (Silky bands)

Zestaw składa się z bawełnianych nici, kolorowej jedwabnej wstążki i nadrukowanych guzików, z których można wyczarować modne bransoletki. Dzięki takiej zabawie można nauczyć się odczytywania instrukcji i tworzenia czegoś na wzór, co bardzo przyda się podczas nauki szkolnej.

 

Twistable Friendship Bracelet

Zestaw Zakręcone bransoletki (Twistable Friendship Bracelet)

Stworzenie zakręconych bransoletek wcale nie jest trudne, wystarczy użyć  bawełnianych nici, kolorowych drucików i koralików, by wykonać ozdoby. Praca przy samodzielnym wykonaniu biżuterii doskonale kształtuje sprawność manualną.

 

 

Sparkling Rings

Zestaw błyszczące pierścionki (Sparkling Rings)

Zabaw się w jubilera i zaprojektuj pierścionek z kryształów. Do dyspozycji jest penseta, klej i kryształki w  kształcie diamentów. Zabawa uczy precyzji i kształtuje zmysł estetyczny.

 

 

 

Stud Bracelets

Zestaw Bransoletki z ćwiekami (Stud Bracelets)

Dwie bransoletki imitujące skórę, ćwieki i modne wstążki pozwolą stworzyć niebanalną biżuterię dla odważnych dziewczyn. Połącz te wszystkie elementy by stworzyć ciekawy wzór.

 

 

Friendship Bracelets

Zestaw Przyjacielskie bransoletki (Friendship Bracelets)

Spróbuj stworzyć dla swojego bliskiego przyjaciela niezapomniany prezent, który będzie miał zawsze przy sobie. Za pomocą dwustronnego koła do robienia bransoletki, kolorowych nici można wykonać oryginalne, plecione bransoletki.

 

 

Loop Hoop Jewellery

Zestaw Ozdoby z kółek (Loop Hoop Jewellery)

Ozdób kolorowe kółka wedle swojego pomysłu, następnie połącz je by stworzyć niezwykłe korale. Zestaw uczy pomysłowości, kształtuje kreatywność i sprawność manualną.

 

 

 

Paper Bead Jewellery

Zestaw Papierowe koraliki (Paper Bead Jewellery)

Rusz wyobraźnią i stwórz niezwykłą kolekcje biżuterii z papieru. Użyj narzędzia do zwijania papieru, kleju i koralików, gotowe elementy nadziej na druciane bransoletki lub naszyjniki i ekologiczna biżuteria gotowa.

 

 

Sweet Key Charms

Zestaw Błyszczące kluczyki charms  (Sweet Key Charms)

Stwórz swoją własną kolekcję charms z błyszczących kluczyków. Zachwyć koleżanki swoim nowym, niepowtarzalnym naszyjnikiem w modnym stylu charms.

 

 

Crystal Glitter Bracelets

Zestaw Świecące bransoletki (Crystal Glitter Bracelets)

Zaprojektuj niezwykłe bransoletki, które oczarują koleżanki. Kryształowe bransoletki ozdób brokatowym proszkiem, koralikami i wstążkami. Baw się w tworzenie i eksperymentuj z pomysłami.

 

 

 

Dystrybutor: Lime Sp. z o. o.

Merlin.pl

STYLE ME UP! – tatuaże

Każde dziecko mniejsze i większe jak widzi tatuaż to chciałoby go mieć. I proszę bardzo kolejne życzenie dzięki Zabawowiczowi spełnione. Dziękujemy.

 

Tatuaże łatwo się odklejają i przylepiają na ciało. Dodatkowo można je ozdabiać cekinkami i brokatami. Fajna zabawa w grupach. Jedno dziecko może przylepiać drugiemu i je ozdabiać. Uczy pracy w zespołach, kreatywności i staranności.

 

Trzeba tylko odpowiednio przygotować miejsce zabawy, aby brokat nie był rozsypany po całym mieszkaniu :)

Fajna zabawa na  spędzanie wolnego czasu w domu.

STYLE ME UP! - bransoletki

Świetna i kreatywna aktywność dla dziewczynek. Każda dziewczynka chce być księżniczką, lubi stroje a także biżuterię - a jak jeszcze może ją sobie sama zrobić to mamy wtedy podwójną satysfakcję.

 

 

Są trzy bransoletki, które po odklejeniu specjalnej taśmy  powodują, że elementy łatwo się przylepiają. Dziecko ma swoja koncepcję, może dowolnie tworzyć własne wzory i dobierać kolory.  Ma do dyspozycji kolorowe: tasiemki, cekinki i brokaty. Wymaga to cierpliwości, skupienia i kreatywności.

 

Aktywność ta wymaga  troszkę pomocy dorosłych. Ponadto trzeba przygotować stanowisko pracy dla dzieci jeśli nie chcemy mieć wszystko wokół obsypanego różnokolorowymi brokatami.

 

Polecam :)