Reklama

Dodatki to jest to, co dopełnia nasz strój, co upiększa i nadaje niepowtarzalnego charakteru. Pierścionek, bransoletka czy korale zmieniają nasze ubranie w niesamowity stylowy strój. Dodatki dużo mogą powiedzieć o naszym guście, upodobaniach kolorystycznych czy niepowtarzalnym stylu. Ozdoby nadają nam charakteru, uroku i stylu.

Dziewczyny szczególnie dbają o swój wygląd, lubią się stroić i eksperymentować z dodatkami. Modne akcesoria dla dzieci pozwolą poczuć się wyjątkowo i stylowo. Marka Style Me Up! (ok. 50-60 PLN) proponuje cała masę pomysłowych zestawów pozwalających samodzielnie stworzyć niesamowite dodatki, biżuterię, ozdoby do przyklejania na skórę czy kosmetyki. Każda osobowość znajdzie tam coś dla siebie.

Zestawy Style Me Up! pozwalają na  stworzenie swojej własnej linii biżuterii czy oryginalnych ozdób. Począwszy od pierścionków, bransoletek czy korali, skończywszy na ozdobach przyklejanych na skórę czy bransolet, plecionek do ozdoby stóp i dłoni.

The Fashion Creative Tween Brand to m.in.:

·Kosmetyki dla dziewczynek
Bezpieczne i delikatne kosmetyki pozwolą dziewczynka pobawić się w wizaż i kreowanie swojego wizerunku. Można eksperymentować z kolorami i ćwiczyć sztukę makijażu. Każdy kosmetyk można wykonać według własnego pomysłu.

·Zeszyty mody
Są to specjalne skoroszyty wraz z akcesoriami, które pozwalają bawić się w projektantów mody, w dobieranie dodatków, tworzenie niepowtarzalnych kreacji.

·Niepowtarzalna biżuteria
Mamy tu do wyboru całą masę zestawów, które pozwolą stworzyć taką biżuterię, jaką wymyślimy. Do dyspozycji mamy potrzebne dodatki, które pozwolą od podstaw stworzyć każdą ozdobę. Wybór jest ogromny, wystarczy puścić wodze fantazji i stworzyć swoją niepowtarzalną linię biżuterii.


·Naklejki na ciało
Pozwolą ozdobić skórę tak jak tatuaż. Nadadzą niepowtarzalnego stylu. Każdą naklejkę można wykonać według własnego pomysłu.

·Ozdoby do włosów
Fryzura przyozdobiona stylową spinką czy kokardką nabierze jeszcze większego uroku.

·Akcesoria do ozdoby
Dzięki nim torba, pasek czy inny element naszego stroju może zostać przyozdobiony kolorowymi ozdobami i  wzorami. Zwykła szara torbę możemy zmienić w stylowa wyjściową torebkę.

 

limetoys.pl