Reklama

Zabawa klockami nie musi sprowadzać się do statycznej czynności polegającej na układaniu klocków na siedząco. Jest tylko jeden warunek, klocki muszą być naprawdę duże. Ten warunek spełniają Klocki Koggi     (od ok. 1800 PLN zestaw), niezwykle duże klocki do budowania prawdziwych, wielkich budowli, w których malec z powodzeniem się zmieści.


Dzieci muszą wziąć każdy element w rączki, przenieść we właściwe miejsce, ustawić jeden na drugim. Muszą obejść całą konstrukcję, by sprawdzić jak udaje się budowa. Te klocki dla dzieci są bardzo duże ale jednocześnie bardzo lekkie. Cała zabawa mobilizuje dziecko do aktywności fizycznej, tak ważnej i potrzebnej.


Wybudowane dzięki klockom budowle są wspaniałym tłem do rozgrywania różnorodnych zabaw. Można wykorzystać zbudowany domek do zabawy w rodzinę, zamek do zabawy w rodzinę królewską. Budowanie tak dużymi klockami sprawia dzieciom niesamowita frajdę. Muszą uruchomić wyobraźnie przestrzenną oraz swoje twórcze myślenie.

Co rozwija zabawa klockami Koggi:

  • wyobraźnie przestrzenną
  • kreatywność
  • logiczne myślenie
  • sprawność ruchową


Klocki Koggi zachęcają dzieci do zabawy w grupie, dają możliwość tworzenia budowli, które można wykorzystać dalej do zabawy. Pomimo swojej wielkości klocki dają się złożyć w bryłę o bardzo małych rozmiarach, dzięki czemu nie ma problemu z ich przechowywaniem.