Reklama

Kąpiel maluszka nastręcza rodzicom troszkę kłopotu. Trzeba zadbać o to, by dziecko nie uderzyło się o twardą wanienkę, podtrzymywać, by maluchowi było wygodnie. Od momentu powstania Blooming Bath kąpiel małego dziecka nabiera nowego, komfortowego wymiaru, a poprzednie problemy odchodzą w niepamięć.


Blooming Bath to pomysłowa wanienka i wygodne siedzisko służące do kąpieli dla dzieci. Jest wykonane w formie kwiatka, który okalając malucha swoimi płatkami, z każdej strony zapewnia mu ochronę i wygodne oparcie. Blooming Bath jest wykonana ze specjalnych odpornych na grzyby i pleśnie materiałów, które dobrze wysychają.


Blooming Bath można z powodzeniem stosować nawet w tak małych powierzchniach jak umywalki, gdzie można malucha umiejscowić bezpośrednio pod kranem i umyć bez najmniejszego problemu. Blooming Bath doskonale nadaje się także do wanien i prysznicy.


Z tą niesamowitą wanienką dzieci nie odczują żadnego dyskomfortu podczas kąpieli. Blooming Bath to nowatorski pomysł, który ułatwi życie niejednemu rodzicowi.