Reklama

Boogie Board to tablet dla dzieci, który wielu z nas przypominał będzie magiczne tablice z dzieciństwa, w których aby zacząć malowanie lub pisanie od nowa wystarczyło przesunąć dźwignię prowadnicy w lewo i ekran znowu był czysty. LCD Boogie Board pozwala tworzyć listy, rysować gryzmoły lub zanotować myśli a wszystko to bez papieru i ołówka. Na tablecie pisać można przy pomocy dołączonego rysika. Ponieważ płyta nie posiada gąbczastej powierzchni, to czuje się tak jakby się pisało na papierze a nacisk z jakim dotykamy wrażliwej powierzchni pozwala na tworzenie linii o różnej grubości.

 

Bez marnowania papieru Boogie Board wyświetla notatki i zapisane myśli dopóki nie zdecydujesz się je skasować albo po prostu wymazać za dotknięciem jednego przycisku.

Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego i ekran są bezpieczne więc możemy pozwolić zabrać dziecku ten tablet do szkoły korzystać z niego w podróży i domu. Świetnie sprawdza się również jako miejsce do tworzenia listy zakupów lub zostawienia informacji dla członków rodziny.

 

Zawartość opakowania:

 

  • Boogie Board Tablet LCD
  • Teleskopowy rysik ze stali nierdzewnej
  • Ściereczka do czyszczenia
  • Podręcznik użytkownika

 

Dystrybutor: Qelements.pl