Reklama

Do wiosny coraz bliżej a Wy pewnie zastanawiacie się jak odciągnąć Waszego malucha od komputera i telewizora.  Dobrym rozwiązaniem jest wybranie się z dzieckiem do parku i spędzenie trochę czasu na świeżym powietrzu. Ten  okres warto również wykorzystać aktywnie, rozwijając motorykę i koordynację ruchową dziecka. Bardzo ciekawym pomysłem na zaktywizowanie nawet najmłodszych jest hulajnoga, już roczny szkrab może  nauczyć się jeździć, należy tylko dobrać odpowiedni sprzęt. Hulajnoga dla dzieci Mini Micro Baby Seat to zupełnie coś nowego, jeździk i hulajnoga w jednym, która będzie rosła wraz z maluchem i służyła na trzy różne sposoby  dzieciom od roku do siedmiu lat.

Pierwszy etap to jeździk z siodełkiem dla najmłodszych dzieci. Troszkę starsze dzieci po zdjęciu siodełka z uchwytu mogą się bawić tradycyjna hulajnogą w wersji mini a zamiana krótszego drążka na długi  przemienia jeździk w tradycyjną hulajnogę.
mini micro
Szwajcarska konstrukcja, wysoka jakość i solidne wykonanie sprawiają, że sprzęt ten jest bezpieczny dla dzieci. Mini Micro Baby Seat zdobył nagrodę w kategorii małe dziecko w tegorocznych targach ToyAward.