Reklama
dzieci

Mięciutkie, cichutkie, ręcznie robione zabawki szwedzkiej firmy Oskar&Ellen to innowacyjne, kolorowe produkty stymulujące rozwój wyobraźni dziecka, nauki, języka i umiejętności wcielania się w role.
Produkty wykonane są z miękkiego materiału, głównie bawełny, z ogromną dokładnością. Projektowane z myślą o dzieciach, przez które zostały również przetestowane i pokochane na całym świecie.

Mięciutkie, cichutkie, ręcznie robione zabawki szwedzkiej firmy Oskar&Ellen to innowacyjne, kolorowe produkty stymulujące rozwój wyobraźni, nauki, języka i umiejętności wcielania się w role.

Wszystkie produkty Oskar&Ellen wykonane są ręcznie, a więc każdy produkt jest unikalny i niepowtarzalny-nie ma mowy o masowej produkcji. Co więcej, ponieważ są to zabawki szyte, można je wyprać, wyprasować i znów wyglądają pięknie i świeżo.
Oskar&Ellen  to bardzo szeroka gama produktów, każdy Maluch znajdzie coś dla siebie.

Oskar i Ellen zabawki stymulujące rozwój

Wszystkie zabawki zapakowane są w wygodne woreczki, a niektórych zestawach tematem zabawki jest pojemnik uszyty z tkaniny. To bardzo wygodne, bo w rzeczywistości są praktycznymi "torbami pełnymi zabaw” zapinanymi na rzepy i uchwytem u góry- a więc doskonałym towarzyszem dla małego podróżnika.

oscar i ellen zabawki dla dzieci

Wiele zabawek sprzyja odgrywaniu ról i wcielaniu się w nie-co, wiadomo, dzieci kochają. Znajdziemy tu zabawki dla chłopców i dla dziewczynek w formie wieloelementowych zestawów, np.: małego majsterkowicza, ogrodnika, lekarza, czy małego kucharza.

Mięciutkie, cichutkie, ręcznie robione zabawki szwedzkiej firmy Oskar&Ellen to innowacyjne, kolorowe produkty stymulujące rozwój wyobraźni
Mięciutkie, cichutkie, ręcznie robione zabawki szwedzkiej firmy Oskar&Ellen to innowacyjne, kolorowe produkty stymulujące rozwój wyobraźni, nauki, języka i umiejętności wcielania się w role.

I oczywiście nie możemy zapomnieć o elemencie edukacyjnym, czyli seria interaktywnych książeczek oraz interaktywnych dekoracji ściennych. Książki są puchate, mięciutkie, bajecznie kolorowe, z wypukłymi elementami. Wśród dekoracji na szczególną uwagę zasługuje interaktywna tablica, gdzie do kwadratów z odpowiednią liczbą przedmiotów trzeba dopasowywać materiałowe cyfry.
Miła odskocznia od tradycyjnych zabawek drewnianych czy plastikowych.

Zestawy doskonałe do zabaw tematycznych, które są ulubioną aktywnością dzieci powyżej 2 r. ż. Pozwalają naśladować dorosłych i czynności przez nich wykonywane. Zachęcają do poznawania słownictwa związanego z odgrywanym tematem zabawy - rozwijają mowę, wyobraźnię, sprawność manualną


Zabawa w wykonywanie kanapek zachęci niejadka do zainteresowania się jedzeniem, samodzielnym wykonywaniem kolorowych, smacznych wesołych kanapek. Zachęci do pomocy w kuchni przy wykonywaniu posiłków, zaznajomi ze zdrowym odżywianiem.


Zabawa w łowienie ryb zapewni poznawanie nowego słownictwa, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej poprzez operowanie wędką. Można bawić się w rozpoznawanie kolorów rybek.

Dystrybutor Baibin

Kup produkty Oskar&Ellen