Reklama

"Księga origami figurki zwierząt" Wydawnictwa Wilga to przewodnik po świecie origami przeznaczony dla dzieci od 3 do 12 lat. Książka prezentuje najmłodszym podstawowe techniki składania papieru, zawiera szczegółowe instrukcje obrazkowe, które krok po kroku pokazują jak wykonać zwierzątko.

"Księga origami figurki zwierząt" zawiera zadania o różnym stopniu trudności, po ich wykonaniu dziecko może samodzielnie składać figurki zwierząt z dołączonych na końcu książki kolorowych arkuszy papieru. 

Lektura wprowadzi młodych twórców w arkana sztuki origami i pomoże stworzyć niezwykłe ozdoby.  "Księga origami figurki zwierząt" (ok. 29 zł) jest wykonana w formie kołonotatnika, jest trwała i wygodna.

Wydawnictwo Wilga

Rodzice testują zabawki:

 
OItrzymaliśmy dizś książkę Origami :) Siedzimy z mężem i składamy kolejne zwierzątko :D Narazie próby nazwykłym papierze , a jutro będziemy składać z papierów , które są w ksiązeczce :) Serdecznei dziękujemy i napewno przeslemy zdjęcia z wyników zababwy:)

Barbara Woźniak

Witajcie :) Pisałam już , ze dostaliśmy książkę w ramach akcji testowania zabawek . Ksiązak zawiera instruktarzw ykonania kilku zwierzątek metodą orgami . Książka w formie bardzo czytelna , fajen opisy i w końcu nie musiałam jej wyginać czy kłaść trzymadeł by sie nei zamknęła , bo storny są na sprężynce :D . Do książki dołączony jest papier ( dwa arkusze do każdego zwierzątka ) do wykonania zwierzątek . Karteczki sa kolorowe , mają narysoweane charakterystyczne elementy zwierzaków . Na szczęście napisano , aby pierwsze próby wykonać na swoich karteczkach , bo było by krucho :D . Mam dwójke chłopców 4,5 i 6 lat , zdecydowanie książeczka poczeka trochę nim oni sami zasiądą samodzielnei do wyginania papieru . Także miałam fajną zabawę wraz z mężem , któy poległ w połowie instruktarzu :DDD Ja dzielnei łąmałam papier , a chłopcy czekali na malowanie zwierzątek . Poamłu zabrałam się za wykonywanie zwierzątek z papieru załączonego . Chłopcy robią wyścigi na żabie skoki i organizują prywatne zoo :) Jeszcze raz dziękujemy za książeczkę i polecam rodzicom dzieci szkolnych :) A tu dzisiejsza zabawa...

Barbara Woźniak