Reklama

Dzięki GraviTrax Junior młodsze dzieci mogą wejść do świata grawitacyjnych przygód i zbudować własny tor grawitacyjny. Już trzylatek może odkryć w sobie małego inżyniera, budując tor i obserwując jak porusza się po nim kulka. To doskonały sposób na rozwijanie dziecięcej wyobraźni, kreatywności i poznawania praw fizyki w pełnej radości zabawie.
 
GraviTrax Junior zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, dlatego wszystkie elementy są dostosowane do małych rączek, a poziom trudności odpowiada możliwościom małego budowniczego. Dzięki uroczym figurkom zwierząt i roślin, oraz innym elementom dekoracyjnym dzieci mogą z jednej strony budować tory grawitacyjne, a z drugiej odgrywać rozmaite scenki z ich udziałem, co zdecydowanie wydłuży zabawę i pobudzi dziecięcą wyobraźnię.
 
Zestaw startowy Dżungla zawiera, wszystko czego potrzebujesz do zbudowania toru, znajdującego się w środku kolorowej dżungli. Zawiera 100 różnorodnych elementów takich jak płytki podstawy, tory, elementy dekoracyjne, zwierzątka i kulki, a do tego wszystkiego elementy akcji: młotek i huśtawkę, które sprawią, że kulka poleci jeszcze dalej i jeszcze szybciej!

Produkty GraviTrax Junior stworzono z wykorzystaniem surowców odnawialnych, co czyni je niezwykle przyjemnymi w dotyku i przyjaznymi dla środowiska. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia.

www.empik.com