Reklama

SmarTrike Xtend Ride-on to jeździk i hulajnoga 4w1. Służy dziecku od 12 miesiąca do 12 roku życia. Została zaprojektowana tak, aby mogła jak najdłużej towarzyszyć dziecku w eksplorowaniu świata i przeżywaniu przygód. Na początku może być jeździkiem, a gdy dziecko podrośnie, wystarczy usunąć siodełko i zamontować kierownicę, by powstała z niego hulajnoga. SmarTrike Xtend Ride-on to pierwsza hulajnoga rosnąca razem z dzieckiem: ma nie tylko regulowaną wysokość kierownicy, ale też długość deck'u. Jedyna hulajnoga jakiej będzie potrzebować dziecko przez całe dzieciństwo!

  1. Jeździk/pchacz (12+ miesięcy) zapewnia dziecku wygodne szerokie siedzisko i podnóżki oraz uchwyt dla rodzica pozwalający utrzymywać kontrolę nad jeździkiem.
  2. Ride-on (od ok. 2 roku życia) ze zdemontowaną rączką rodzica, w której to dziecko przejmuje kontrolę nad jeździkiem. 
  3. Scooter (od ok. 3 roku życia) - po zdemontowaniu siodełka i zamontowaniu kierownicy powstaje pierwsza hulajnoga dziecka.
  4. Hulajnoga Xtend (od ok. 9 lat) - hulajnoga jest wyposażona w deck z 3-stopniową regulacją długości i regulowaną kierownicę oraz ma trwałą konstrukcję, dzięki czemu może służyć latami.

Hulajnoha smarTrike Xtend Ride-on wyposażona jest w bardzo duże, podświetlane koła LED o średnicy 142 mm, które radzą sobie w najtrudniejszym terenie, nie ograniczając dzieciom przestrzeni do zabawy. Intensywność świecenia kół zmienia się wraz z prędkością z jaką porusza się hulajnoga. Duże świecące koła robią niezwykłe wrażenie, nie tylko na dzieciach, a poza tym zwiększają jej widoczność, co wpływa na bezpieczeństwo.

Hulajnoga SmarTrike Xtend jest wygodna nie tylko podczas użytkowania, ale także wtedy, gdy trzeba ją przenieść/przewieźć lub przechować. Bardzo wygodny mechanizm składania jednym naciśnięciem przycisku ułatwia transport i przechowywanie hulajnogi. Złożoną, można ją wygodnie ciągnąć za sobą jak walizkę.

Pod siedziskiem jeździka znajduje się pojemny zamykany schowek do przewożenia przydatnych akcesoriów (np. przekąsek), zabawek i wszystkich skarbów, które maluch znajdzie po drodze.

Hulajnoga Xtend jest wyposażona w antypoślizgowe uchwyty, solidny układ hamulcowy i szeroki, stabilny deck, aby zapewnić dziecku bezpieczną jazdę w każdym wieku. Ma stabilną i solidną konstrukcję. Może bezpiecznie utrzymać osobę o wadze do 50 kg.

Jeździk/hulajnoga odpowiada na potrzeby dzieci na każdym etapie ich rozwoju. Hulajnoga może zmieniać się wraz ze wzrostem i poziomem umiejętności dziecka, dzięki czemu zapewnia przyjemną i bezpieczną jazdę. Jej uniwersalność sprawia, że na jednej hulajnodze może jeździć rodzeństwo w różnym wieku.

Hulajnoga 4w1 SmarTrike Xtend Ride-on jest dostępna aż w 7 kolorach.

więcej: scandinavianbaby.pl