Reklama

 MAXIMUS wywrotka, dostępna w kolorze czerwonym, zielenym, żółtym lub granatowym, wyróżnia się: nowoczesnym designem, solidną lekką konstrukcją, nowoczesną linią nadwozia z dużymi matowymi kołami oraz wykończeniem detali. Dodatkowo posiada ruchomy otwierany kiper oraz uchwyt, co pozwala na urozmaiconą i realistyczna zabawę. Można wykorzystywać go do przewożenia piasku lub innych zabawek. Pojazd ma 59 cm długości.

MAXIMUS ładowarka, dostępna w kolorze czerwonym, zielenym, żółtym lub granatowymwyróżnia się: nowoczesnym designem, solidną lekką konstrukcją, nowoczesną linią nadwozia z dużymi matowymi kołami oraz pięknym wykończeniem detali. Dodatkowo ruchome ramię i łyżka spychacza pozwalają na urozmaiconą i realistyczna zabawę.

Solidna, ale lekka budowa pojazdów Maximus ułatwia dzieciom manipulowanie nimi, co jest szczególnie ważne dla młodszych dzieci, które mogą mieć trudności z cięższymi zabawkami. Dzięki temu dzieci mogą łatwo przenosić i manewrować pojazdami, co zwiększa ich zaangażowanie w zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Duże, matowe koła w połączeniu z lśniącymi felgami i skośnie usytuowanymi światłami tworzą kontrast, który jest atrakcyjny dla dziecięcego oka. Takie połączenie kolorów i tekstur stymuluje zmysły wzrokowe, co jest istotne w przyciąganiu uwagi młodszych dzieci. Koła nie przytłaczają całego pojazdu - mimo swoich dużych rozmiarów są lekkie i płynnie się kręcą. Te interaktywne funkcje nie tylko zwiększają atrakcyjność zabawek, ale także promują rozwój motoryczny i zdolności koordynacyjne
 
Design pojazdów Maximus sprzyja nauce przez zabawę. Dzieci uczą się o różnych typach pojazdów i ich funkcjach, co rozwija ich zrozumienie świata. Ponadto, zabawa z wykorzystaniem tych pojazdów może wprowadzać pojęcia takie jak przyczynowość, równowaga i siła, wspierając tym samym edukacyjny rozwój najmłodszych.
 
Staranne wykończenie pojazdów, w tym dbałość o szczegóły takie jak kształt świateł czy design felg, sprawia, że dzieci są bardziej skłonne do doceniania piękna i estetyki. To z kolei może wpływać na rozwój ich własnego poczucia stylu i preferencji estetycznych.

 

https://wader.toys/pl/produkt/maximus-wywrotka-czerwona/