Reklama

Jeśli pamiętacie automaty do gry pinball na pewno polubicie tą grę. Teraz ta retro zabawa wraca w nowej drewnianej formie. Świetna zabawa gwarantowana. Całość utrzymana w pięknej kolorystyce z motywem zwierząt arktycznych. Gra polega na zręcznym manewrowaniu dźwigniami po obu stronach planszy tak, aby zdobywać jak najwięcej punktów lub grać jak najdłużej. Zabawa nie tylko dla dzieci. Dorośli również chętnie przypomną sobie zabawę w pinball.

Plansza została wykonana tak, aby większe ilości punktów były trudniejsze do zdobycia. Jeśli odbita kulka ich dotknie zdobywacie 10, 20. 30, 60, 70, 80 lub nawet 100 punktów. A może challenge z udziałem 3 kulek? Tylko kto tego dokona? Przekonajcie się sami ile zabawy dostarcza to prosta z pozoru zabawka.

Dodatkowo zabawka pomaga w rozwoju:

  • koncentracji
  • zręczności
  • mięśni ciała
  • koordynacji ruchowej
  • spostrzegawczości

Jednak nie musicie się ograniczać, możecie urządzić zawody. Ta wyjątkowa zabawka sprawdzi się jako atrakcja na wielu eventach, urodzinach lub wakacjach.

Solidna drewniana plansza wymaga jedynie przykręcenia dwóch nóżek, aby kulka swobodnie spadała. Wypuszczenie kulki odbywa się poprzez naciągnięcie sprężyny. Wystarczy włożyć kulkę do środka, pociągnąć i gramy.

Zestaw zawiera drewnianą planszę i trzy metalowe kulki. Całość w świetnej cenie.

Wiek: 3+

Wymiary: 51 x 40 x 10cm

więcej: www.nefere.pl