Reklama

PrzytulaSówka Nally™ jest pluszową uspokajającą zabawką, odpowiednia dla dzieci od urodzenia. Jej główne cechy to możliwość personalizacji, wielofunkcyjność, bezpieczeństwo, a także komfort i higiena użytkowania.

Możliwość personalizacji sprawi, że możesz być blisko Twojego dziecka nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Wystarczy, że nagrasz na telefonie swój głos czytający ulubioną bajkę lub śpiewający kołysankę i odtworzysz nagranie przez głośnik, który znajduję się w brzuszku PrzytulaSówki. Głośnik łączy się z telefonem za pomocą technologii Bluetooth.

Uwagę przyciąga tu różnorodność funkcji dźwiękowych: możliwość nagrania własnego głosu, odtwarzania piosenek ze Spotify, YouTube itp., lub słuchania oryginalnie nagranych na głośniku melodii i dźwięków. Warto wiedzieć, że rodzic może sam ustawić głośność, a także długość odtwarzanego dźwięku (timer 30, 60 lub 90 min.). Głośnik można również wyjąć z brzuszka zabawki i zamocować samodzielnie na przykład do torby, bez konieczności podróżowania z całą zabawką. W zestawie z PrzytulaSówką Nally™ znajduje się również klips, który ułatwia jej użytkowanie w domu i w podróży. Dzięki niemu zabawkę można łatwo przymocować na do ramy wózka lub łóżeczka.

Zabawka posiada wyjmowany głośnik Pock-a-Bye Baby™, przez co może służyć jako miła w dotyku przytulanka. Zasilana jest baterią litowo-polimerowa, którą można łatwo i szybko ładować za pomocą dostarczonego kabla (USB C). Akumulator posiada tryb automatycznego wyłączania, gdy jest on już naładowany. Przytulanka posiada certyfikat bezpieczeństwa EN 71.

Rodzic może łatwo zadbać więc o codzienną higienę zabawy i odpoczynku swojego malucha. Delikatna kolorystyka PrzytulaSówki Nally™ sprawia, że z czasem staje się ona elementem dziecięcej sypialni, a także towarzyszem odpoczynku i zabaw.

Parametry techniczne:

  • Pełna nazwa produktu: PrzytulaSówka Nally™ (Snuggle Sounds™ Nally™ - GB)
  • Technologia Bluetooth
  • Uspokajająca melodia, biały szum i dźwięki natury, różne poziomy głośności i 3 poziomy timera
  • W zestawie: 1x PrzytulaSówka Nally™, 1x Pock-a-Bye Baby™, 1x Przewód USB typu C, 1x klips do PrzytulaSówki, 1x klips do głośnika
  • Wiek dziecka: od urodzenia
  • Wymiary: 22,86 cm (H) x 15,75 cm (W) x 12,7 cm (D)
  • Zasilanie: 1 bateria litowo-polimerowa (w zestawie), USB C
  • Materiał: 50% tkanina, 40% plastik, 10% elektroniczne części
  • Zgodność z normą unijną EN 71.

więcej: www.kids2.com

Zobacz inne pomysły na prezent: