Reklama

Interaktywne pióro edukacyjne Alilo D3C to doskonałe wsparcie we wczesnej edukacji. Poprzez interaktywne gry i zabawy pomaga dziecku w nauce języka angielskiego już od najmłodszych lat.

Pióro oferuje dzieciom atrakcyjne aktywności, które pomogą utrwalić słownictwo, ćwiczyć rozumienie mowy, rozwijać umiejętności komunikacyjne. Dzięki temu maluchy mają szansę na oswojenie się z językiem angielskim w naturalny i angażujący sposób.

W zestawie poza piórem edukacyjnym znajdują się trzy interaktywne książeczki z rymowankami, plansza muzyczna/plansza z alfabetem, 540 naklejek do nagrywania, 100 fiszek (flashcards). Wszystkie książeczki zawierają piosenki w języku angielskim. Ponadto w każdej z nich znajdują się zagadki, które tylko czekają, aż dzieci je odkryją.

Używając pióra podczas zabawy z książeczkami, dziecko może nie tylko odsłuchać zaśpiewane i przeczytane piosenki, ale również samodzielnie nagrać poznany wcześniej utwór. Co więcej, nagrania kodują się w książeczce i dziecko w każdej chwili może wrócić do swojego utworu.

Dzięki dołączonym do zestawu naklejkom, dziecko ma możliwość samodzielnego nagrywania dźwięków do późniejszego odsłuchania. To doskonała forma zapamiętywania chwil i gromadzenia wspomnień.

Fiszki/flashcards, na których znajdują się podstawowe kolory, zwierzęta, owoce i warzywa, pojazdy i miejsca, pomagają dziecku w początkowej fazie nauki języka angielskiego. Na kartach, oprócz nazw przedmiotów, wgrane są również dźwięki otaczającego świata.

W zestawie można znaleźć również rozkładaną dwustronną planszę. Z jednej strony jest to plansza z pianinem, która pozwala dzieciom poznać dźwięki instrumentów, a także zagrać melodie, jak na prawdziwym pianinie, natomiast z drugiej strony jest alfabet ułatwiający naukę literek.

więcej: alilo.pl