Reklama
Oficyna Wydawnicza IMPULS Wierszem gotowane

Kuchnia to miejsce, w którym skupia się życie domu, gdzie najczęściej spotykają się domownicy. Dzieci są bardzo ciekawe świata, a szczególnie chętnie chcą poznać i uczestniczyć w gotowaniu. Jest to dla nich wspaniała zabawa. Zadają mnóstwo pytań, bardzo często i z ogromną ochotą oferują swoją pomoc w kuchni. "Wierszem gotowane".

Książka kucharska dla dzieci autorstwa Zbigniewa Kacprowicza to niepowtarzalna, bo rymowana książka kucharska dla dzieci. Nie zawiera wymyślnych dań, jest przejrzysta i pokazuje w zabawny sposób jak wykonać krok po kroku jakąś potrawę. Autor zwraca uwagę na to, iż dzieci borykają się z ogromem kłopotów natury technicznej w kuchni. Niektóre czynności, dla dorosłych oczywiste, dzieciom mogą sprawić duży problem, dlatego w swoje rymowanki autor wplata rady jak wykonać najprostsze nawet czynności.

Zabawne rymowanki są zrozumiałe dla dzieci, a na ich podstawie, z uśmiechem na ustach, postępują wedle przepisu. "Wierszem gotowane" to książka, która pozwoli spojrzeć na gotowanie z weselszej perspektywy.

Oficyna Wydawnicza IMPULS

Zobacz inne pomysły na prezent: