Zabawka Roku 2014

 • serca gagi 1

  Serca Gagi 2014

  Już po raz drugi miesięcznik Gaga organizuje ogólnopolski plebiscyt wyróżniający Najlepszych dla dzieci Serca Gagi 2014.

  nasza ocena0
 • Edukacyjne gry i puzzle Scotchi

  Puzzle oraz plansze wykonane z bardzo dobrej jakości laminatu gwarantują trwałość produktów a unikalny pomysł zastosowania rzepów pomaga dzieciom zachować budowaną konstrukcję (w ofercie również puzzle 3D).

  nasza ocena0
 • Bobo Przyssawki

  Piękne, silikonowe, kolorowe, o różnej fakturze, grzechocące, przysysające się, do gryzienia, do zabawy, do stawiania, przysysania, dotykania...

  nasza ocena4
 • Rowerek biegowy Góralek

  Zabawka doskonała zarówno w ogrodzie przedszkolnym, na podwórku jak i wewnątrz budynku czy mieszkania. Dostarcza bawiącym się dzieciom dużo radości.

  nasza ocena0
 • Górka wspinaczkowa Remi

  Ponad 2 metry kwadratowe powierzchni w kształcie góry do wspinania. Urządzenie wykonane z masywnego tworzywa sztucznego imitującego kamień o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

  nasza ocena0
 • Wózek dla lalek Montmartre od Wooden Story

  Stworzyliśmy linię wózków, które zabiorą dziecko na spacer po artystycznych dzielnicach całego świata. Brukowe uliczki, wąskie przejścia, po których chodzili wspaniali malarze, poeci, muzycy... Wózek cicho sunie po...

  nasza ocena5
 • Hulajnogi micro xtreme

  Zaprojektowane, by spełnić najwyższe oczekiwania zaawansowanych i zawodowych wyczynowców. Konsultantami techników i inżynierów Micro byli dwaj bardzo znani szwajcarscy riderzy

  nasza ocena0
 • Tamagotchi Friends

  Wirtualne zwierzątko, które wymaga opieki. Im lepiej dziewczynki opiekują się Tamagotchi tym szybciej ono rośnie i jest bardziej szczęśliwe.

  nasza ocena0
 • Skoczki pogo

  Skakanie na pogo skoczku to trening dla całego ciała, wzmacnia organizm, poprawia siłę, równowagę i koordynację. To zdrowy trening bez monitora dla całej rodziny (dostępne również modele dla dorosłych i młodzieży).

  nasza ocena0
 • Hulajnoga elektryczna SXT 300W Kids

  model hulajnogi elektrycznej zaprojektowany z myślą o młodszych użytkownikach; jest lekki, kompaktowy i z dużą ilością mocy i stylu. SXT 300W Kids jest rekomendowany dla dzieci w wieku od ok. 10 do 15 lat.

  nasza ocena0
 • Poweriser skaczące szczudła

  Poweriser Junior to kombinacja skaczących butów, szczudeł i pogo skoczka, która w połączeniu daje nowy sport na znacznie wyższym poziomie. Z Poweriser na nogach będziesz poruszać się jak na trampolinie.

  nasza ocena0
 • Zabawki niemowlęce Pioupiou et Merveilles

  Będą rosły razem z dzieckiem zostając ulubioną przytulanką na lata. Pakowane w eleganckie trwałe pudełka będą doskonałym prezentem na każdą okazję.

  nasza ocena0
 • Hulajnoga Maxi Micro

  Dla dzieci, które lubią być mobilne a niekoniecznie przypadł im do gustu rowerek proponujemy hulajnogę. Maxi Micro to nie tylko świetny środek lokomocji dla najmłodszych

  nasza ocena5
 • Playmobil Pojazd terenowy policji z motorówką

  Playmobil 5187 Pojazd terenowy policji z motorówką

  Zestaw Playmobil Pojazd terenowy policji z motorówką 5187 pozwoli dzieciom jeszcze skuteczniej chronić mieszkańców ich miniaturowego świata, i to zarówno na lądzie, jak i w wodzie.

  nasza ocena0
 • Zestawy Playmobil Zabawa na powietrzu

  Zestawy z serii Playmobil Zabawa na powietrzu zapraszają dzieci do aktywnego spędzania czasu w terenie. Wyprawa do parku w celu podziwiania wznoszącego się w górę szybowca to dobry sposób na oderwanie pociech od ekranów.

  nasza ocena0
 • Wader

  Zabawki do piasku firmy Wader

  Polska firma Wader z myślą o lecie przygotowała zabawki, które charakteryzują się ogromną wytrzymałością. Zabawki są one odporne na warunki atmosferyczne i można przechowywać je w ogrodzie czy na balkonie.

  nasza ocena0
 • Muzyka bobasa

  Seria płyt dla najmłodszych dzieci (od 0 do 3 lat). Muzyka specjalnie dla nich skomponowana, oparta na podstawowych rytmach, prostych liniach melodycznych.

  nasza ocena0
 • Klocki Koggi 1

  Klocki Koggi

  Klocki Koggi są wyprodukowane z wysokiej jakości polietylenu - materiału w pełni nadającego się do ponownego przetworzenia (recyklingu). Posiadają opływowe kształty, wszystkie rogi i kanty są zaokrąglone.

  nasza ocena0
 • Rajder

  Rajder Remi, jeździk o napędzie nożnym

  Rajder to jeździk o napędzie nożnym i konstrukcji zbudowanej z metalowej, lakierowanej ramy. Ten pomysłowy jeździk pozwoli dzieciom spędzić czas w aktywny sposób.

  nasza ocena0
 • Sanki carvingowe ZIPFY

  Sanki carvingowe ZIPFY

  Najłatwiejszy, najbezpieczniejszy i jednocześnie najzabawniejszy sport zimowy to sanki carvingowe ZIPFY. Bawią wszystkie dzieci w wieku od 3 do 103 lat!

  nasza ocena0

Zapraszamy do subskrybcji naszego kanału

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Youtube, recenzujemy tam najnowsze zabawki oraz produkty dla dzieci i rodziców. Dzięki video recenzją dokładniej zapoznasz się z produktami i ich funkcjami.

Jeśli nie chcesz, by coś Ci umknęło, zasubskrybuj nasz kanał.

Subskrybuj