Reklama

SXT 300W Kids to model hulajnogi elektrycznej zaprojektowany z myślą o młodszych użytkownikach; jest lekki, kompaktowy i z dużą ilością mocy i stylu. SXT 300W Kids jest rekomendowany dla dzieci w wieku od ok. 10 do 15 lat. Jego dopuszczalna ładowność to 80kg .

SXT 300W Kids napędzany jest mocnym silnikiem elektrycznym 300W z łańcuchem przenoszącym napęd na tylną oś. Standardowo wyposażony jest szosowe opony 8", z dętką, felgi aluminiowe. SXT 300W Kids ma wyjątkowy komfort jazdy i obsługi. Tak jak pozostałe modele SXT Scooters, tak i SXT 300W Kids jest składany za pomocą "Quick Fold System", dzięki czemu hulajnoga jest łatwiejsza do przechowywania i transportu w bagażniku samochodu.

Jako pierwsza hulajnoga tej wielkości SXT 300W Kids ma przodnie hamulce tarczowe ze stali nierdzewnej i pojedynczy zacisk hamulcowy w kolorze pomarańczowym, co zapewnia elastyczne i wyjątkowe możliwości hamowania. Akumulator jest umioszczony nisko, pod platformą, co pozwala utrzymać środek ciężkości możliwie nisko dla lepszej obsługi.

Siodełko jest zdejmowany za pomocą inteligentnego systemu blokującego, który umożliwia demontaż w kilka sekund. Jeździj hulajnogą można z siodełkiem lub bez.

Dystrybutor: www.sxt-scooters.pl