BB-8 to jeden z bohaterów filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Razem z opaską Force Band tworzy niepowtarzalny zestaw, który daje Tobie i Twojemu dziecku wiele możliwości zabawy, ale i nauki. 
Dzięki dwóm aplikacjom (dostępnych na iOS oraz Android) rodem z Gwiezdnych Wojen: Sphero BB-8 oraz Force Band możemy przenieść się do odległej Galaktyki i przemierzać ją razem z Ruchem Oporu oraz BB-8. 
Aplikacja Sphero BB-8 nie tylko pozwala nam sterować BB-8, ale również umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości oraz patrolować teren, tak aby nikt z Ciemnej Strony Mocy się nie przedarł.
Force Band jeszcze bardziej rozszerza możliwości BB-8. Teraz, aby sterować droidem nie potrzebujesz już telefonu ani tabletu - opaska daje Ci Moc, dzięki której BB-8 będzie wykonywać Twoje polecenia (zgodnie z gestami jakie wykonasz). To nie wszystko - Force Band wyczuwa Moc, która znajduje się dookoła. Dzięki temu możemy znajdywać holokrony (artefakty przeznaczone do przechowywania wiadomości), w których ukryte są informacje dotyczące postaci i miejsc z całej sagi Gwiezdnych Wojen. W niektórych holokronach ukryte są elementy uzbrojenia, które możesz później wykorzystywać w trybie Force Band "Trening technik walki".

więcej na: www.icorner.pl