Reklama
Wee Gallery

Wee Gallery to wspólne dzieło grafika komputerowego i jej męża nauczyciela, oparte na własnych doświadczeniach związanych z wychowaniem ich maluszka. Wraz z przyjściem na świat dziecka osobiście przekonali się, że uwagę noworodka najskuteczniej przyciągają znajdujące się w niewielkiej odległości twarze rodziców oraz figury geometryczne w czarno-białej tonacji. Wtedy właśnie zrodził sie pomysł stymulujących zabawek dla niemowląt, aby ostatecznie przybrać formę prawdziwej sztuki rozbudzającej młode umysły.

W ofercie Wee Gallery znajduje się niezwykle bogata kolekcja artystycznych kart, naklejek ściennych, zmywalnych tatuaży oraz drewnianych stempelków.   Dominującym motywem przewijającym się przez wszystkie te artykuły są domowe i dzikie zwierzęta, od zawsze budzące szczególne zainteresowanie młodszych i starszych dzieci. W końcu wraz ze wzrostem pociechy, do udanej zabawy nie wystarczą już tylko czarne linie na białym tle, niezbędne są wyłaniające się z nich intrygujące formy.

Sztandarowym produktem Wee Gallery są właśnie kontrastowe karty,   na których goszczą pięknie wykonane zwierzęta. Zabawka edukacyjna powieszona w zasięgu wzroku maluszka, bęzie nie tylko cieszyć oczy i pobudzać wyobraźnie, ale także stymulować zmysły dziecka, a także zachęcać do poznawania otaczającego świata. Dzięki ciekawej formie obrazków stworzymy w pokoju dziecka jego własną mini galerię sztuki.

Papierowy materiał jest naprawdę solidy, a zaokrąglony rogi gwarantują bezpieczną zabawę,   dlatego też karty możemy swobodnie oddać w ręce szkraba, aby oglądając je i obracając ćwiczył także zdolności motoryczne. Mimo wszystko taka zabawa powinna odbywać się pod nadzorem dorosłych. Obrazki będą stanowiły także dobrą bazę do snucia dziecku historii oraz zachęcania nieco starszych pociech do tworzenia własnych opowieści o znajdujących się na nich zwierzętach, tym samym rozbudzając jego kreatywność.   W każdym pudełeczku znajdziemy 6 katt o wymiarach 17 cm x 12 cm.

Nie mniej atrakcyjne wizualnie od kart są samoprzylepne, wielorazowe grafiki ścienne,   stanowiące doskonałą alternatywę zarówno dla tradycyjnych dekoracji pomieszczeń, jak i produktów stymulujących niemowlęta. Kontrastowe barwy oraz proste wzory przyciągnął uwagę najmłodszych, natomiast całość będzie stanowić oryginalną ozdobę pokoju, którą będą zachwycone również starsze pociechy. 

Charakterystyczne dla Wee Gallery zwierzęce motywy znajdziemy także na łatwych w użyciu zmywalnych tatuażach, oraz drewnianych stempelkach. Załączony do zestawu kolorowy tusz jest bezpieczny dla dzieci, a powstałe przy jego udziale plamy szybko znikają w praniu.

Wszystkie artykuły Wee Gallery podbijają serca przede wszystkim goszczącymi na nich pełnymi uroku zwierzątkami, a także przyjemną kompozycją barw. Dla rodziców najważniejsza jednak będzie ich wartość edukacyjna, która pozwala od pierwszych miesięcy życia stymulować zmysły i umysł dziecka.

Dystrybutor:  kidsplanet24