Reklama

Zabawki szwedzkiej marki oskar&ellen to ręcznie wykonane, unikalne i niezwykle kolorowe produkty tworzone z myślą o stymulowaniu rozwoju dziecka. Motywują do nauki, pobudzają wyobraźnię, a także zachęcają do odgrywania różnych ról, kształtując kreatywność maluszków.

Wszystkie zabawki oskar&ellen wykonane są z mięciutkiej tkaniny, głównie bawełny, oraz bogate w przepiękne detale. Pluszowa forma gwarantuje bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy oraz zachęca do częstego przytulania. Ze względu na ręczną produkcję, każdy artykuł jest wyjątkowy. Zaprojektowane przez mamę, doskonale trafiają w gusta i potrzeby zarówno najmłodszych pociech, jak i rozpoczynających przygodę z edukacją przedszkolaków, a występujące na nich motywy dekoracyjne dostosowane są do pokojów chłopców i dziewczynek.

Mapa świata

 

Mapa świata

 

Mięciutka mapa świata będzie wspaniałym wstępem do nauki geografii. Maluchy znajdą na niej oznaczone kolorami kontynenty wraz z najwyższymi szczytami, największymi jeziorami oraz najdłuższymi rzekami. Mapę można wzbogacić dokupując do niej kolejne zestawy znaczników na rzepy, wśród których znajdziemy między innymi zwierzęta, flagi, zabytki czy nazwy stolic. Wszytko to nie tyko posłuży do nauki poprzez zabawę, ale także będzie stanowiło oryginalną dekorację pokoju.

Kosz na zabawki

 

Kosz na zabawki

Rewelacyjny kosz na zabawki pomoże zaprowadzić porządek w pokoju pociechy. Idealny na ubranka, klocki, figurki czy inne skarby malucha. Będzie pełnił nie tylko funkcję praktyczną, ale także stanowił estetyczną dekorację pokoju, a od czasu do czasu może stać się kryjówką i punktem wielu zabaw dla pomysłowego szkraba.

 

Plansza ścienna

 

Plansza ścienna

Jeśli chodzi o dekoracje do pokoju dziecka, to w roli tej doskonale sprawdzą się także plansze ścienne wraz z kartami mocowanymi na rzepy. Wśród nich znajdziemy zarówno tematyczne maty dla najmłodszych, na których goszczą przeróżne pojazdy i zwierzęta, jak i typowo edukacyjną propozycję przeznaczoną do nauki liczenia.

 

Książki edukacyjne

 

Książki edukacyjne

Na szczególną uwagę wśród produktów oskar&ellen zasługują mięciutkie interaktywne książeczki edukacyjne, wewnątrz których kryją się liczne wypukłe elementy.  Skutecznie przyciągną one uwagę maluchów oraz pomogą między innymi w nauce kolorów, poznawaniu zwierząt czy literek. Dzięki swojej pluszowej formie mpgą być swobodnie przytulane.

 

Zestawy do zabawy

 

Zestawy do zabawy

W ofercie oskar&ellen nie zabrakło oczywiście tematycznych zestawów, które pozwalają dzieciom imitować czynności wykonywane przez dorosłych.  Mały majsterkowicz czy wędkarz będzie mógł bezpiecznie naśladować swojego tatusia korzystając z mięciutkich narzędzi. Kuferek z pluszowymi kosmetykami, Zestaw do herbaty czy gotowania skutecznie pobudzą dziecięcą wyobraźnię oraz zachęcą  do aktywnego odgrywania ról, stymulując w ten sposób zarówno rozwój społeczny, jak i poznawczy. Ponadto taka wspólna zabawa rodzica z pociechą będzie okazją do zapoznania malucha z nowym, fachowym słownictwem oraz zachętą do pomocy w rzeczywistych obowiązkach..

Zabawki oskar&ellen to produkty najwyższej jakości, niepowtarzalne, bezpieczne i pełne walorów edukacyjnych. Można je swobodnie prać i prasować, aby ciągle wyglądały jak nowe. Wspaniały prezent zarówno dla maluszków, jak i starszych dzieci.

Dystrybutor:   kidsplanet24