Reklama

Marka Lamaze to zabawki edukacyjne i artykuły przeznaczone dla najmłoszych dzieci, właściwie już od pierwszych chwil po narodzeniu. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezwykle starannym wykończeniem nawet najdrobniejszych elementów.

Zabawki Lamaze

 

W ofercie Lamaze znajduje się szeroki wybór rewelacyjnych zawieszek, które uatrakcyjnią każdy wózek czy łóżeczko, interesujące grzechotki i gryzaki, inspirujące maty, a także całe mnóstwo fantastycznych zabawek, w tym również te specjalne zabawki do kąpieli. We wszystkich pełno jest pobudzających ciekawość dziecka detali, które jednocześnie skutecznie przykują uwagę maluszka. Oddanie w ręce pociechy takiej zabawki to doskonały sposób na zajęcie jej podczas karmienia czy jazdy samochodem.

Zawieszki Lamaze

 

Wykorzystanie w ich produkcji miękkich materiałów sprawia, że artykuły Lamaze są nie tylko całkowicie bezpieczne dla niemowląt, ale również przyjemne w dotyku, co zachęca małe rączki do częstego sięgania po nie.

Zabawki Lamaze

 

Ponadto intensywne kolory, interesujące faktury oraz szeleszczące elementy intrygują malucha, pobudzają jego zmysły, wyobraźnię oraz zachęcają do aktywnej zabawy. Chwytanie przyciągających uwagę dziecka grzechotek czy innych artykułów pozytywnie wpływa również na koordynację wzrokowo-ruchową i rozwój motoryki małej.

Zabawki Lamaze

Każdy z produktów Lamaze będzie wspaniałym prezentem dla nowonarodzonego dziecka, który nie tylko dostarczy mu rozrywki, ale także pozytywnie wpłynie na jego rozwój, a tym samym zadowoli zarówno maluszka, jak i dbających o jego dobro rodziców.

Zabawki Lamaze

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel