Reklama

Nie ma chyba lepszego sposobu na wprowadzenie dziecka na drogę edukacji niż nauka poprzez zabawę. I choć na rynku nie brakuje produktów oferujących tego typu rozrywkę, to niestety duża ich liczba dysponuje jedynie angielską wersją językową. Oswajanie pociechy z językiem obcym jest jak najbardziej słuszne, jednak na wczesnych etapach życia najważniejsze dla wspierania rozwoju dziecka jest obcowanie z językiem ojczystym.

 Dumel Discovery

 

Między innymi na tym właśnie założeniu opiera się marka Dumel Discovery, której produkty dają najmłodszym szansę zdobycia wiedzy jeszcze zanim pójdą do przedszkola, a także wspierają na drodze dalszej edukacji. Stworzona przy udziale specjalistów zajmujących się rozwojem dzieci, wspiera je na kolejnych etapach dorastania, pobudzając ich zainteresowania, ucząc, a przy tym wyśmienicie bawiąc. W jej skład wchodzą trzy linie produktów:        Seria Edukacyjna, Seria Wodna oraz Seria Pink, oferujące odmienne możliwości rozrywki i zaspokajające przeróżne potrzeby najmłodszych.

 Dumel Discovery

 

Niezwykle ważnym elementem innowacyjnych produktów Dumel Discovery jest wysoka jakość nagrań w języku polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w tej dziedzinie autorytetami. Dzięki temu dzieci mają szansę od najmłodszych lat poznawać poprawną polszczyznę, unikając utrwalania trudnych później do wykorzenienia błędów językowych.

 Dumel Discovery

Wraz z interaktywnymi zabawkami maluchy będą uczyć się literowania, liczenia, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, a także dźwięków i melodii. Wszystko to ma na celu wspomaganie rozwoju poznawczego, motorycznego czy muzycznego, a przebiega pod postacią wciągającej i bardzo atrakcyjnej zabawy.

Ten ostatni cel osiągnięto poprzez wprowadzenie interesujących zgadywanek, skojarzeń oraz zabaw pamięciowych, w których udział mogą brać także rodzice. W końcu w rozwoju dziecka nie mniej ważne niż sama nauka jest wspólne spędzanie czasu, umacniające więzi i dające poczucie bezpieczeństwa.

Również forma artykułów jest niezwykle barwna i przyjazna dzieciom, tak aby zachęcić malców do częstego sięgania po edukacyjne zabawki. Liczne detale oraz wysoka jakość wykonania to dodatkowe atuty dedykowanej na polski rynek marki Dumel Discovery.

 Dumel Discovery

Producent: Dumel

Kup tutaj

Dumel