Reklama

COOL CLUB to wyjątkowa marka odzieży, obuwia dziecięcego i akcesoriów stworzona dla dzieci w wieku 0-14 lat, tworzona przez zespół projektantów i dostępna wyłącznie w sieci sklepów Grupy SMYK. Nowa jesienno-zimowa kolekcja COOL CLUB cechuje się bogactwem projektów, mnogością motywów, wesołą kolorystyką.

 

smyk


Proponowane linie ubrań:

 

  • DO IT YOURSELF to linia ubrań, która stawia na kreatywność i twórczą pasję. Ubrania dla dzieci charakteryzują się pomysłowością: asymetrycznymi wzorami i krojami, licznymi aplikacjami, naszyciami i łatkami. Wiele proponowanych kurtek i bluz jest dwustronna, co daje dziecku wiele możliwości modowego eksperymentowania. Dodatkowo ubrania posiadają niesymetryczne kieszenie, kokardki i guziki, które są odpinane, co pozwala by każdy młody wielbiciel mody na własny sposób mógł spersonalizować swój strój.

 

smyk
smyk

 

  • 21st CENTURY ROMANCE to linia ubrań skierowana do najmłodszych dzieci. ”. Ubrania z tej serii stanowią połączenie romantycznego stylu vintage z nowoczesnymi elementami nawiązującymi do różnorodnych dyscyplin sportu. Kolekcja cechuje się włączeniem takich elementów jak: koronkowe wykończenia, tiulowe spódniczki, dekoracyjne, odpinane kołnierzyki czy kokardki. Dziewczynki to uwielbiają. Chłopcom na pewno do gustu przypadną tweedowe marynarki, stylizowane pulowery i kurtki, a także kraciaste szelki i kapelusze.

 

smyk

 

  • BACK TO SCHOOL to kolekcja ubrań zaprojektowanych z myślą o powrocie do szkoły. Ubrania są eleganckie, a zarazem wygodne. Dominują tu tradycyjne kolory: biel, granat, błękit, szarość przełamane czerwienią w przypadku linii dziewczęcej oraz beżem w ubraniach dla chłopców. Odzież jest odpowiednia na specjalne okazje, a w połączeniu z ubraniami z innych kolekcji COOL CLUB tworzy znakomite zestawy w stylu sportowej elegancji.

 

smyk

 

  • HUNTING FOR NATURE to proponowana przez SMYK zimowa kolekcja ubrań. Dominują w niej motywy zwierzęce i naturalna kolorystyka. Na ubraniach widnieją podobizny zwierząt, które można spotkać w lesie zimą, takich jak lisy, wilki, sowy czy zające. Niektóre czapki i kaptury są wręcz w kształcie lisich czy kocich głów. Z kolei kurtki, bluzy czy kamizelki obszyte są futrem, co nawiązuje do inspiracji trybem życia zimowych łowców.
  • URBAN SOUNDS to druga proponowana zimowa kolekcja ubrań. Dominują tu żywe, nasycone i kontrastowe kolory, a motywy aplikacji czy nadruków nawiązują do życia miasta: sztuki ulicy, muzyki klubowej, nowoczesnych budynków i różnorodnych wielkomiejskich rozrywek. Ubrania są praktyczne, wygodne, a jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie miejskiej.

 

smyk

 

W nowym sezonie jesienno-zimowym oferta COOL CLUB będzie tradycyjnie uzupełniona o nowe wzory obuwia. Jesienią popularne wśród najmłodszych będą z pewnością trzewiki i półbuty, a także kalosze dla dzieci ozdobione podobiznami ulubionych bajkowych bohaterów. W zimie dzieci będą miały szeroki wybór kozaków, śniegowców oraz butów z wodoodporną membraną. Do chodzenia po szkole SMYK proponuje największy wybór kapci oraz balerinek do gimnastyki. Część modeli obuwia sprzedawanego na licencji MATTEL i DISNEY Polska z wizerunkami znanymi między innymi z bajek: Monster High, Winnie the Pooh, CARS, PLANES, Barbie, Minnie projektowana jest przez projektantów SMYKA i dostępna wyłącznie w sklepach tej sieci.