Reklama

Drewniane ubieranki magnetyczne Melissa and Doug to fantastyczne zestawy do zabawy dla dzieci. Dzieciaki mają przed sobą pięknie wykonaną drewnianą magnetyczną lalę, do której są dołączone różnorodne elementy stroju do samodzielnego komponowania. Każdy element ubrania dzięki wbudowanym magnesom można bez trudu umieścić na ciele lalki.

Co przemawia za tym, że ubiaranki magnetyczne to doskonała, rozwijająca zabawka?
 
·Przede wszystkim jest to zabawki z drewna, naturalne i ekologiczne. Jest w 100% przyjazna dziecku. ·Jest pięknie wykonana z troską o każdy detal.
·Bazuje na tym co dzieci lubią najbardziej, zabawa tematyczna.
·Małe dziewczynki uwielbiają przebieranie swoich lal i inscenizowanie różnych sytuacji, dzięki ubierankom mogą bez problemu, co chwilę przebierać swoją magnetyczną lalę i odgrywać różne sceny.
·Chłopcy mogą pobawić się w małych aktorów, którzy do swojej roli zmieniają filmowe kostiumy.
·W zabawie bardzo dużą rolę odgrywa twórcze myślenie.
·Zabawka pobudza dzieci do kreatywnej zabawy, wymyślania różnorodnych scenek z użyciem zabawki.

 


Do wyboru mamy kilka ciekawych zestawów. Dla małych miłośniczek baletnic jest stworzona baletnica Nina, Viktoria czy Aleksa, które za każdym razem pokazują się na występie w innej kreacji. Małe księżniczki mogą zaprzyjaźnić się z księżniczką Elizą, która posiada mnóstwo wytwornych sukien na każdą okazję.

 


Chłopcy znajdą też coś dla siebie. Mogą pobawić się w aktora Joey’a lub sportowca Jacka, którzy mają ze sobą wiele ciekawych części garderoby na każdą okazję. Wspólnie dzieciaki mogą się pobawić w młodą parę wybierającą stroje na najważniejszy dzień w życiu, szykujące się na bal koleżanki czy rodzinę rozbrykanych misiów.

Poprzez zabawę ubierankami magnetycznymi dziecko:

·rozwija wyobraźnię
·uczy się kreatywnego myślenia
·rozwija pomysłowość
·ćwiczy sprawność manualną
·dochodzi do rozwiązania poprzez próby a czasem i błędy

Drewniane zabawki są trwałe i przyjemne w dotyku. Dzieci będą mogły zachować swoja ulubioną zabawkę przez długie lata.

Melissa and Doug