Reklama

Pull Along Croco Kid (75,00 PLN) od Wonderworld to chyba najsłodszy krokodyl do ciągnięcia, jakiego można sobie wyobrazić. Dziecko będzie zachwycone takim podążającym za nim towarzyszem, wraz z którym będzie poznawać otaczający świat. Zabawnie kołyszące się elastyczne ciało oraz przyjemne grzechoczące dźwięki towarzyszące jadącemu zwierzakowi to dodatkowe atuty tej uroczej zabawki.

Mały krokodyl do ciągnięcia

Krokodyl wykonany jest miękkiej, pluszowej tkaniny i wyposażony w cztery kolorowe drewniane pierścienie. Możliwość wyprowadzenie go na spacer będzie doskonałą motywacją do ćwiczenie umiejętności chodzenia.

Mały krokodyl do ciągnięcia

Koła oraz pierścienie, w które wyposażony jest zwierzak można odłączyć, przekształcając go w tradycyjną przytulankę, którą maluch może bawić się w dowolny, lubiany przez siebie sposób.

Cechy małego krokodyla przytulanki do ciągnięcia:

Mały krokodyl do ciągnięcia
  • uroczy, zachęcający do zabawy wygląd,
  • zabawne ruchy oraz grzechoczące dźwięki motywacją dziecko do nauki chodzenia,
  • możliwość przekształcenie w pluszową zabawkę,
  • wspiera rozwój motoryki ciała, umiejętności percepcyjnych oraz zachęca do kreatywnej zabawy,
  • idealny dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Producent: Wonderworld

 PlanetaZ                               

Krokodyl do ciągnięcia Wonderworld to sympatyczny towarzysz od pierwszych miesięcy życia. Zbudowany z miękkiej pluszowej tkaniny w miłych dla oczu kolorach, może być maskotką i przytulanką, a dla starszego dziecka, po zamontowaniu drewnianych elementów stanie się ciekawym towarzyszem spacerów. Wykonany z ekologicznego drewna kauczukowego, jest absolutnie bezpieczną, a przy tym piękną zabawką. Można go ciągnąć za sobą na sznureczku i wyprowadzać na spacery, a krokodyl jadąc będzie giął się na boki i grzechotał. Kolorowe pierścienie mogą w następnym etapie posłużyć do poznawania kolorów, oraz do pierwszych prób liczenia. Może być zabawką typowo domową, ale jeśli tylko chcemy, kanapowy krokodyl zmieni się w podwórkowego kompana do podróży i zabaw w ogrodzie. Lubię zabawki, które powstają w zgodzie z naturą, a dodatkowo służą przez lata, a nawet pokolenia. Krokodyl Wonderworld jest właśnie taką zabawką i świetnie nadaje się na mądry prezent.

 

Malwina

Prowadzi blog Rękami Mamy , plastyk, grafik, pasjonatka sztuki i dziecięcej kreatywności. Mama na pełen etat, zakochana w swojej 2-letniej córce Michalinie i wspólnym z nią, poznawaniu niezwykłego świata dzieci.