Reklama

Ławeczka do liczenia - Counting Ball   (95,00 PLN) od   Wonderworld to zupełnie nowa  nauka liczenia. Te "liczydła" nowej generacji w ciekawy i przyjazny dla dziecka sposób zachęcają do prostych operacji matematycznych,   jak dodawanie czy odejmowanie. Pięć kolorowych kul, pokrętło i dźwignia nadają tej formie edukacji wybitnie zabawową postać, która nie odstręcza najmłodszych od liczenia.

Ławeczka do liczenia - Counting Ball od Wonderworld

Ławeczka wyposażona została w dwa poziomy, po których przemieszczają się barwne kule. Aby rozpocząć dodawanie należy przenieść piłeczki z dolnej półeczki na górną przy użyciu dźwigni. Natomiast by odejmować trzeba wykorzystać pokrętło, które sprowadzi kulki na dół. Cała operacja, jak na liczenie do pięciu, może robić wrażenie dość pokomplikowanej, ale dzięki temu wyda się dziecku ciekawą rozrywką, przy której maluch nauczy sie i utrwali sobie podstawowe operacje. Pomysłowy sposób na wprowadzenie najmłodszych w często trudny dla nich świat matematyki.

Ławeczka do liczenia - Counting Ball od Wonderworld

 

Ławeczka poza walorami typowo edukacyjnymi wspiera także rozwój percepcji, myślenia przyczynowo-skutkowego oraz zachęca do kreatywnej zabawy. Taka rozrywkowa forma poznawanie świata jest najbardziej odpowiednia dla żądnych ciągłych wrażeń maluchów.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Producent: Wonderworld

PlanetaZ

Ławeczka do liczenia  Wonderworld, to idealna zabawka dla dwulatka, czyli dla dziecka, które jak moja córka, potrafi już policzyć palce jednej ręki i chętnie liczy swoje zabawki i ich elementy. Zmyślna pochylnia umożliwia dodawanie i odejmowanie na pięciu elementach. To prosta zabawa, która spodoba się maluchowi. Obsługa zabawki polega na przekręcaniu pokrętła i przyciskaniu dźwigni, umożliwia to przenoszenie kolorowych kul umieszczonych wewnątrz zabawki z góry na dół i odwrotnie. Jak każda zabawa matematyczna, nie trwa zbyt długo, ale dziecko chętnie do niej wraca. Ławeczka wykonana jest z drewna kauczukowego i malowana nietoksycznymi farbami bezpiecznymi dla dziecka i środowiska.

 

Malwina

Prowadzi blog Rękami Mamy , plastyk, grafik, pasjonatka sztuki i dziecięcej kreatywności. Mama na pełen etat, zakochana w swojej 2-letniej córce Michalinie i wspólnym z nią, poznawaniu niezwykłego świata dzieci.