Reklama

Nawilżacz ultradźwiękowy Anton (449 zł) marki Stadler Form posiada prostą elegancką formę, która doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Niewielkich rozmiarów obudowa oparta na cynkowanej podstawie dostępna jest w czterech odmiennych kolorach.

Oprócz niekonwencjonalnej formy urządzenie może poszczycić się nowoczesną technologią Ultrsonic,   dzięki czemu zapewnia optymalny poziom nawilżenia powietrza, zdecydowanie przyczyniając się do poprawy mikroklimatu w pokoju. Drgająca pod wpływem ultradźwięków membrana wytwarza kropelki wody, które następnie za pomocą wentylatora rozprowadzane są w pomieszczeniu. Powstająca w tym procesie widoczna mgiełka jest zimna, a tym samym bezpieczna dla dzieci. Urządzenie wyróżnia się ponadto   cichą pracą i małym poborem energii.

Nawilżacz ultradźwiękowy Anton

Nawilżacze powietrza Anton wyposażone są w wyjmowane pojemniki na wodę o pojemności 2,5 litra oraz diodowy wskaźnik poziomu wody. Praca urządzenia odbywa się w sposób bardzo higieniczny ze względu na obecność wkładu zapobiegającemu tworzeniu się kamienia, oraz jonizującej kostki Silver Cube gwarantującej bezpieczne i czyste nawilżanie.

Nawilżacz ultradźwiękowy Anton

Dodatkowo urządzenie posiada opcję trybu nocnego oraz rozprzestrzeniania zapachu, dzięki czemu może być wykorzystane jako aromatyzer. Model ten zapewnia wysoki komfort użytkowania i estetyczny wygląd.

Cechy nawilżacza Anton:

Nawilżacz ultradźwiękowy Anton
  • energooszczędny - moc: 10W,
  • wydajność nawilżania: 170g/h,
  • wielkość pomieszczenia do 25m²,
  • funkcja rozprowadzania zapachu w pomieszczeniu,
  • cicha praca,
  • wymaga regularnego czyszczenia, co 2 – 3 miesiące wymiany wkładu do usuwania kamienia oraz raz w roku kostki Silver Cube,
  • niewielkie wymiary: 184 x 262 x 184 mm.  

Producent: Stadler Form

tech4life.pl