Reklama

W kolekcji Nano Speed dzieci znajdą 60 mini autek stworzonych do zabawy, kolekcjonowania i wymieniania się z kolegami. Tory, po których ścigają się te samochody można urozmaicić specjalnymi rampami, które zamienią je w wyczynowe trasy, pozwalające na kaskaderskie skoki. Do zestawu dołączone jest auto o unikalnym designie, które wystarczy ustawić na torze startowym, odciągnąć do tyłu i puścić prosto na rampę, aby podziwiać powietrzne ewolucje nad rozstawionymi poniżej przeszkodami.

Kolekcja Nano Speed to super szybkie, super małe i super wyczynowe auta. Rozpędzają się do
niesamowitej prędkości 2414 km/h (wartość w odniesieniu do skali auta). Napędza je nowoczesny
system pull-back, który pozwala na osiągniecie tej super prędkości.

Korzystając z tego zestawu dzieci będą mogły organizować zawody i popisywać się swoimi autkami, na dużo bardziej wymagającym torze niż zazwyczaj. Ponadto rampy będą doskonałym urozmaiceniem zabawy, a pokonujące je z gracją samochody wywołają żywe emocje u pasjonujących się motoryzacją chłopców. Szczególnie, że między nimi można ustawiać coraz więcej przeszkód imitujących beczki lub inne aut, wciąż zwiększając poziom wyzwania.

Zawrotna prędkość, kaskaderskie ewolucje i duża dawka emocji gwarantowana przez zestaw Nano Speed Rampa na pewno wystarczą, aby zaabsorbować chłopca i na długo pochłonąć jego uwagę. Jest to więc idealna opcja na prezent dla małych pasjonatów wszelkiego rodzaju wyścigów.

W zestawie Nano Speed Rampa:

  • 1 auto z mechanizmem "pull back",
  • 1 rampa do skoków,
  • 1 rampa do lądowania,
  • 1 tor do startu. 

Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

Dystrybutor: Cobi

Cobi