Reklama

Trash Pack Zamiatacz ulic  ma za zadanie oczyścić okolicę, w której zagnieździły się Śmieciaki, odpowiedzialne za wszelki bałagan. Czas je zebrać! Ruchome szczotki pojazdu powinny sobie z tym poradzić zagarniając zabawne Śmieciaki do pojemnika na odpady. A jeśli w koszu zabraknie miejsca, można przyczepiać je do wypustek samochodu. Dzieci, starając się wyłapać wszystkie stworzonka, będą doskonale się bawiły. Trzeba uważać na przeszkody! Gdy zamiatacz w nią uderzy, przyczepa wypadnie, a Śmieciaki uciekną, a wtedy sprzątanie rozpocznie się na nowo!

 

Śmieciaki to elastyczne minifigurki, które symbolizują różne odpady. Ich pełna humoru forma na pewno przypadnie do gustu dzieciom, a na twarzach dorosłych wywoła szeroki uśmiech. Szczególnie chłopcy będą zachwyceni mając do dyspozycji takich kochających bałagan małych rozrabiaków. Śmieciaki można również kupować w oddzielnych zestawach, kolekcjonować je i wymieniać się nimi z kolegami.

Zabawka ta poza formą rozrywkową posiada również charakter edukacyjny, uczy dzieci wyrzucania śmieci do koszy, rozpoznawania różnych typów odpadów oraz ich segregacji. Jest to doskonały punkt wyjścia do przybliżenia dzieciom tematyki związanej z ekologią i dbaniem o środowisko naturalne.

W zestawie Trash Pack Zamiatacz ulic:

  • 1 Zamiatacz ulic z przyczepą,
  • 2 ekskluzywne Śmieciaki,
  • 2 plastikowe małe kosze. 

Zabawka odpowiednia dla dzieci od 5 roku życia.

Dystrybutor: Cobi

Cobi