Reklama

W pierwszych dniach po narodzinach dzieci widzą wyłącznie kontrast pomiędzy bielą i czernią, dlatego polska firma White&Black  stworzyła serię akcesoriów, które mają wpływać na rozwój intelektualny niemowląt przez stymulację wzroku.

pled white&black dla niemowlaków

Kocyk dla dziecka White&Blac wykonany jest w 100 % z atestowanej, mięciutkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Wszystkie materiały występujące w produktach tej firmy są starannie dobrane, nie uczulają, każda tkanina posiada certyfikat "Bezpieczny dla dziecka". Ta pikowana narzuta świetnie nadaje się do łóżeczka malucha a po złożeniu genialnie sprawdzi się w roli rożka, który zaspokoi w pierwszych tygodniach życia maleństwa potrzebę ciepła i poczucie bezpieczeństwa.

pled white&black dla niemowlaków

Firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców stworzono ten Pled White&Blac , który może również posłużyć jako wygodna mata do codziennej zabawy z dzickiem. Wszystkie mamy na pewno ucieszy fakt, że pled można prać w pralce bez obawy o wyblaknięcie kolorów. Proste formy i wzory zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie dzieci i wygodzie rodziców. Inspirujący pomysł na prezent dla niemowlaka.

pled white&black dla niemowlaków

Wymiary Kocyka to 160 cm 90 cm

Pled White&Blac (189 zł) do nabycia na stronie producenta.