YellowWall skrywa w sobie cztery Multibajki, które wspomagają koncentrację, spostrzegawczość, pamięć i rozwój poznawczy. Wykorzystywane są do nauki czytania, zabawy, słuchania, uspokajania i rozweselania.

Multibajki to statyczne ilustracje wyświetlane na ścianie w otoczeniu pięknych aranżacji dźwiękowych i lektora. Są idealnym sposobem na usypianie i wprowadzają magię do rytuału czytania na dobranoc. Wolna ściana w domu może okazać się przestrzenią do wesołej zabawy, a czas spędzony na wspólnym czytaniu wzmacnia więzi z dzieckiem.

Projekcja statycznych ilustracji na ścianie w otoczeniu intrygujących odgłosów i muzyki korzystnie wpływa na rozwój. Historie są tworzone z myślą o rozrywce dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Multibajki powstają przy współpracy z psychologami dziecięcymi i przekazują wartościowe treści. Statyczne obrazy koją emocje, a sama projekcja na ścianie to ekscytujący czas spędzony z dzieckiem.

Dzięki różnym formatom Multibajek dajemy swobodę wyobraźni i pozwalamy dziecku na przeżywanie historii na różne sposoby. Magię bajkowych postaci i ich charakterów odzwierciedlają profesjonalni lektorzy. Rodzic może wybrać funkcję czytania dziecku samemu w otoczeniu muzyki, zaś dla dziecka została przygotowana specjalna wersja do nauki czytania metodą sylabową.

Wersje Multibajek – czyli jedna bajka na wiele sposobów:

Lektor – wersja Multibajki ze statycznymi ilustracjami, z lektorem i ze ścieżką dźwiękową.

Czytaj – wersja ze statycznymi ilustracjami, bez lektora, ale ze ścieżką dźwiękową. Dopełnieniem tej wersji jest ebook Multibajki do czytania dziecku przez dorosłych. Można czytać na ekranie telefonu poprzez zeskanowanie kodu QR (wyświetlony na początku Multibajki), lub poprzez wydrukowanie dostępnego PDF.

Sylaby – skrócony tekst bajki z podziałem na sylaby jest wyświetlony na statycznej ilustracji. Brak efektów dźwiękowych, by dziecko mogło skupić się podczas czytania.

Magiczna podróż czytania na ścianie nie kończy się na bajkach z zestawu startowego. Więcej fantastycznych historii jest dostępna do zakupu na YellowWall.pl